• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsza sieć komórkowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:19
Ja mam play i plusa. Jak na razie na nich nie narzekam. Kiedyś miałam orange ale zawiodłam się na nich. Z Erą/Tmobile nie miałam nigdy styczności. A co sądzicie o heyah? Istnieje jeszcze w ogóle?
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:14
Ja największą uwagę zwracam na promocje i podejście do klienta. Nie znoszę złośliwości podczas załatwiania czegoś w salonach sieci komórkowych. Na pozycję operatora nie zwracam zbyt dużej uwagi bo to akurat nie ma dużego znaczenia.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:28
U mnie dobrze sprawdza się play. Czasami są problmy z zasięgiem ale poza tym jest ok. Kiedyś miałam orange przez długi czas ale zrezygnowałam gdy chcieli mi wcisnąć jakiś badziewny telefon podczas przedłużania umowy.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:02
Ja mam TMobile od dawien dawna i jestem zadowolona. Płacę najniższy abonament a mimo to mam świetny telefon i dobre pakiety. Przejrzyj sobie oferty operatorów i wybierz to co ci najbardziej odpowiada. Tutaj każdy ma swoją ulubioną sieć i będzie jej bronił:)
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:11
Play! Play! Play! Jeszcze rok temu powiedziałabym, że Plus ale teraz nie wróciłabym do tej sieci za nic w świecie. Dla mnie najważniejsze są promocje i stawki za smsy i połączenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:46
A ja mam Orange od wielu wielu lat, jak jeszcze wcześniej byla idea. Ostatnio nawet chciałem zmienić bo kończy mi sie abonament, ale jednak zostałem przy tym bo zaproponowali mi jako staremu klientowi dobre warunki.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:49
Ja od 15 lat mam numer w plusie i nie mam zamiaru się nigdzie przenosić. Według mnie mają bardzo atrakcyjne promocje i stabilną pozycję na rynku. Nie to co heyah czy nju mobile. Poza tym podejście do klienta mają bez zarzutu i zawsze można wszystko szybko załatwić.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:59
Ja największą uwagę przywiązuję do ceny. Zależy mi na jak najniższych rachunkach za telefon. Z reguły mało dzwonię więc mieszczę się miesięcznie w 30 złotych. Promocje, super telefony itd nigdy mnie nie interesowały.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:54
ostatnio kupiłam nju i bardzo fajnie sie sprawdza :) nie mam zadnej umowy, po prostu płace 39 zł mci mam wszystko :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 15:04
ooo to 39 zł i wszystko darmowe to jest fajna opcja. Chyba sam się zastanowię, bo co z tego ze na abonament dają telefony jak żeby mieć wszystko darmowe to abonament 90 zł.
Cytuj
Odpowiedź