• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samsung Galaxy Note czy Blackberry ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:19
Mam do wyboru w firmie: Samsung Galaxy Note i Blackberry - co byście wybrali?
Zależy mi głównie na dodawaniu notatek, szybkim odpisywaniu na maile i dobrym aparacie bo czasami muszę cyknąć fotki do pracy.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:12
miałem kiedyś samsunga ale nie galaxy note i nie polecam - samsungi bardzo szybko sie zapychają i nie da się ich użytkować, blackberry znów jest cholernie trudny w obsłudze i zmienienie choćby dzwięków jest operacją na kilka godzin niestety :(
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:46
A ja nie zdecydował bym sie ani na jednego ani na drugiego. Dla mnie oba telefony nie za bardzo sa dobre jeśli chodzi o prace w firmie. Zacinają się
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:43
Gigant napisał
miałem kiedyś samsunga ale nie galaxy note i nie polecam - samsungi bardzo szybko sie zapychają i nie da się ich użytkować, blackberry znów jest cholernie trudny w obsłudze i zmienienie choćby dzwięków jest operacją na kilka godzin niestety :(
Gigant napisał
miałem kiedyś samsunga ale nie galaxy note i nie polecam - samsungi bardzo szybko sie zapychają i nie da się ich użytkować, blackberry znów jest cholernie trudny w obsłudze i zmienienie choćby dzwięków jest operacją na kilka godzin niestety :(


O nie wiedziałam , że ten telefon jest taki trudny w obsłudze. Zawsze chciałam go mieć ale w końcu zdecydowałam się na iphona i jeżeli miałabyś taką możliwość to bierz. Jeżeli masz do wyboru tylko te dwie możliwości to zobacz sobie co wolisz ekrana dotykowy czy klawisze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:26
blackberry sa juz nie tak modne, i szczerze mowiac to myslalem ze zrobia wiekszy szał na naszym rynku, podobnie jak iphony. Chyba jednak ich cena jest zbyt wysoka i dlatego tez nie robia jakiejś furory. W usa kazdy chce miec i ma w zasadzie ktoras z tych marek.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:38
Gość napisał
blackberry sa juz nie tak modne, i szczerze mowiac to myslalem ze zrobia wiekszy szał na naszym rynku, podobnie jak iphony. Chyba jednak ich cena jest zbyt wysoka i dlatego tez nie robia jakiejś furory. W usa kazdy chce miec i ma w zasadzie ktoras z tych marek.


No rzeczywiście za granicą Blackberry jest bardziej popularny niż w Polsce. Też pamiętam jak chciałem mieć zawsze blackberry ale w końcu się zdecydowałem na iphona i nie żałuję
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:07
Gdybym nie miała wyjścia wybrałabym Samsunga ale... gdybym mogła wybrać inny telefon niż te dwa to na pewno bym to zrobiła. Nie zachwycają mnie ani Samsungi ani tym bardziej Blackberry. Znajomy miał kiedyś ten telefon i wcale mi się nie podobał a ja bardzo dużą uwagę przywiązuję do wyglądu telefonu.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:22
Zastanów się czy wolisz telefon dotykowy czy z klawiaturą. Ja chyba wybrałabym samsunga chociaż rzeczywiście czasami zamulają. Odzwyczaiłam się od telefonów z klawiszami i teraz strasznie mnie denerwują. Najlepiej przeczytaj sobie opinie na temat tych dwóch tel.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:54
blackberry nie do konca chyba jest takim smartfonem? oczywiscie w biznesie ponoc bardzo wygodny, ale ja byłabym za galaxy note bo ma duzy wyświetlacz i jest łatwiejszy w obsłudze no i to android :)
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:01
Ja bym wybrała Blackberry. Za granicą robi furorę i myślę, że nie bez powodu. Samsungi jak dla mnie za bardzo się zawieszają i robią kiepskie zdjęcia. A tak w ogóle to zazdroszczę ci szefostwa, muszą być naprawę spoko skoro proponują ci takie telefony. Ja mam służbowego Iphona 3:/
Cytuj
Odpowiedź