• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samsung Galaxy Note czy Blackberry ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:33
Zdecydowanie samsung! Jest prostszy w obsłudze, ma androida i śmiga aż miło. Mam ten telefon i jakoś nie zauważyłam, żeby się zawieszał. Blackberry jest ładny ale ja bym oszalała z tą klawiaturą.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:56
Bez dwóch zdań Samsung. Co ci po Blackberry? Będziesz się tylko męczyła z klawiaturą, która do dużych nie należy. To, że telefon robi furorę w Ameryce nie znaczy, że u nas też musi. Ja zawsze uważałem, że to co amerykańskie jest badziewne.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:09
Jeśli chcesz szybko dodawać notki i odpisywać na maile to wzięłabym Samsunga. Działa na Androidzie więc wszystko będzie szybko śmigać. Pamiętaj jednak o zainstalowaniu antywirusa.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 9:53
Zdecydowanie Samsung. Ma duży, wygodny wyświetlacz i dużo przydatnych aplikacji. Z Blackberry nigdy nie miałam styczności ale odstrasza mnie jego kosmiczna klawiatura.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:29
Szczerze mówiąc nie wybrałabym żadnego z tych telefonów. Nie lubię samsungów a blackberry nawet na oczy nie widziałam... najlepiej by było gdybyś sprawdziła parametry tych dwóch telefonów i wybrała najlepszy.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:20
Nie podoba mi się żaden z tych telefonów. Ja mam HTC One i jestem z niego zadowolona. Idealnie nadaje się do firmy. Nie możesz poprosić szefa o inny telefon lub wziąć swojego?
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:38
Bierz obojętnie który i nawet się nie zastanawiaj. Jak szef proponuje takie telefony to się nie wybrzydza. Ja wybrałbym Blackberry, jest idealny do odpisywania na maile i robienia zdjęć. Do klawiatury można szybko się przyzwyczaić.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:53
zgredek napisał
Bierz obojętnie który i nawet się nie zastanawiaj. Jak szef proponuje takie telefony to się nie wybrzydza. Ja wybrałbym Blackberry, jest idealny do odpisywania na maile i robienia zdjęć. Do klawiatury można szybko się przyzwyczaić.


Ja też tak uważam. Jak szef daje to trzeba brać:) Przynajmniej ja tak myślę, może wybrałabym blackberry tak jak mówią inni jest dobry właśnie do pisania
Cytuj
Odpowiedź