• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Twitter w telefonie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:00
Korzystają Państwo z Twittera w telefonie? A może instalowaliście inne aplikacje? Jakie są wasze opinie co do ich użyteczności? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:45
ja korzystam z yo, poczty, i kiedys z facebooka ale odinstalowałam bo mnie denerwowały te powiadomienia. człowiek się szybko uzależnia od takich aplikacji i w pewnym momencie nie może bez nich zyć - bez sensu takie coś.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:31
Dla mnie najważniejsza aplikacja do komunikacji to skrzynka pocztowa. Tak na prywatnej jak i słuzbowej komórce. Jeśli chodzi o facebooka to też mam zainstalowanego jednak wyłączyłem sobie powiadomienia bo rzeczywiscie idzie zwariować.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:44
Ja w ogóle nie korzystam z tego typu rzeczy w telefonie. Jak dla mnie jest to całkowicie zbędne. Ważne jest żeby telefon dzwonił i pisał sms
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:11
ja mam twittera fb i wassupa bo lubie byc w kontakcie ze znajomymi :) no i foursquare jest świetny bo pokazuje ci gdzie sa twoi znajomi w mieście i co robią - dla mnie super zwłaszcza w piątek po południu :)
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:11
ja mam twittera fb i wassupa bo lubie byc w kontakcie ze znajomymi :) no i foursquare jest świetny bo pokazuje ci gdzie sa twoi znajomi w mieście i co robią - dla mnie super zwłaszcza w piątek po południu :)
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:20
Ja mam tylko Fb ale i tak uważam, że akurat aplikacja mobilna Fb jest beznadziejna. Osobno wiadomości osobno strony i osobno sam FB po co aż tyle tego ładować do telefonu? Mogliby się tym zająć.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:35
bookworm nie wiem jaka masz wersje fb ale ja mam podgląd do stron z jednej apki, wiadomosci tez mi przychodzą - kiedys była oddzielna apka facebook messenger ale teraz już chyba nie trzeba tego instalowac, weź sobie sprawdz w play store :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:49
mutual napisał
bookworm nie wiem jaka masz wersje fb ale ja mam podgląd do stron z jednej apki, wiadomosci tez mi przychodzą - kiedys była oddzielna apka facebook messenger ale teraz już chyba nie trzeba tego instalowac, weź sobie sprawdz w play store :)


Ale ja mam tak samo, mam iphona i też mam osobno FB osobno wiadomości i osobno strony. Zaraz dziś sprawdzę czy rzeczywiście jest jedna aplikacja bo też mnie to już dobijało tyle aplikacji mieć na jednego fb.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:54
Nie z twittera to raczej nie korzystam, ale trzeba przyznać, że akurat mają bardzo fajną i intuicyjną aplikację dużo lepszą chyba niż fb no ale wiadomo, że fb ma więcej funkcji niż twitter więc może też to z tego wynika.
Cytuj
Odpowiedź