• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon na raty przy abonamencie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:57
Ostatnio coraz częściej spotkać się można z sytuacja, gdy operator sprzedaje osobno usługę telekomunikacyjną, a osobno telefon. Wówczas miesięcznie płacimy dwa rachunki, jeden w ramach abonamentu, drugi za urządzenie. Niestety wielu klientów jest tego nieświadomych. Spotkali się Państwo z takimi ofertami? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:46
tak oczywiście w tmobile tak mielismy - kupilismy usluge i telefon w abonamencie , ale jasno było powiedziane ze będą dwa rachunki i nie było z tym problemu. troche naiwnie mysleć ze ten telefon to tak gratis
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:11
m[i]ałem nieprzyjemność z T-mobile podpisać taką umowę kiedy ten rodzaj rozliczania się pojawił. Niestety wtedy jeszcze nie informowali klientów jak teraz jak to bedzie wyglądać. SZczególnie że pierwsze dwie faktury były dość wysokie takze człowiek zastanawiał się o co chodzi. Osobiscie nigdy nie wierzyłem że telefon który biorę z aboinamentem jest za darmo jednak otrzymywałem jedną fakturę na wszystko. Mniej zamieszania i kombinowania.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:40
warrior napisał
m[i]ałem nieprzyjemność z T-mobile podpisać taką umowę kiedy ten rodzaj rozliczania się pojawił. Niestety wtedy jeszcze nie informowali klientów jak teraz jak to bedzie wyglądać. SZczególnie że pierwsze dwie faktury były dość wysokie takze człowiek zastanawiał się o co chodzi. Osobiscie nigdy nie wierzyłem że telefon który biorę z aboinamentem jest za darmo jednak otrzymywałem jedną fakturę na wszystko. Mniej zamieszania i kombinowania.


No dokładnie tak się tylko mówi, że gratis a w tym abonamencie już jest tak kwota wliczona za ten telefon ale masz racje lepiej płacić jedną fakturę i sobie myśleć że jest on darmowy niż dwie i widzieć ile naprawdę kosztuje
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:31
koralka22 napisał
tak oczywiście w tmobile tak mielismy - kupilismy usluge i telefon w abonamencie , ale jasno było powiedziane ze będą dwa rachunki i nie było z tym problemu. troche naiwnie mysleć ze ten telefon to tak gratis


Pierwsze słyszę w ogóle. Ja w Play brałem i telefon i abonament ale fakturę miałem jedną więc chyba tylko w t-mobile tak wydziwiają, albo może to jakaś nowość, bo abonament w sumie mam już rok.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:51
Pierwszy raz o tym słyszę ale nawet gdy kupowałem telefon i abonament razem nie byłem aż tak naiwny by sądzić że telefon jest naprawdę za złotówkę. Nie wiem jak ludzie mogą dać się na coś takiego nabrać
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:55
Brałam niedawno telefon w Plusie i wszystko mam na jednej fakturze. Nie wiem po co ta cała szopka z dwiema odrębnymi fakturami, czemu to ma służyć? Mam nadzieję, że plus tego nie wprowadzi. Tmobile ostatnio coraz bardziej wymyśla.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 14:04
lola85 napisał
Brałam niedawno telefon w Plusie i wszystko mam na jednej fakturze. Nie wiem po co ta cała szopka z dwiema odrębnymi fakturami, czemu to ma służyć? Mam nadzieję, że plus tego nie wprowadzi. Tmobile ostatnio coraz bardziej wymyśla.


Może po to że jak byś chciała sprzedać kiedyś telefon to masz dowód ile za niego zapłaciłaś? Nie mam pojęcia ja się z tym jeszcze nie spotkałam. Mój mąż płaci abonament ale jeden, bez żadnego drugiego na telefon.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:06
To jest teraz duzy problem, bo ludzie czesto nie zwracaja na to uwagi, podpisuja i placa. na szczescie mamy 10 dni na odstapienie od umowy, takze jesli od pcozatku cos sie nie zgdza to tzreba odstapic i nie czekac.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:11
remi napisał
To jest teraz duzy problem, bo ludzie czesto nie zwracaja na to uwagi, podpisuja i placa. na szczescie mamy 10 dni na odstapienie od umowy, takze jesli od pcozatku cos sie nie zgdza to tzreba odstapic i nie czekac.


No dokładnie, dobrze że jest ten czas na odstąpienie od umowy bo mój dziadek ostatnio podpisał umowę z firmą dostarczającą prąd i później gdy to odkryła moja mama musieliśmy szybko załatwiać właśnie rezygnacje
Cytuj
Odpowiedź