• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pakiety rodzinne w Orange

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:24
Koleżanka mówiła mi, że ma z mężem i dzieckiem ofertę w Orange i wynegocjowali jakiś pakiet gdzie dostali 20 zł zniżki. Słyszeliście o tym? Jeśli tak to byłaby niezła opcja.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:18
To pewnie chodzi o jakieś rodzinne zniżki, że jak się jest z rodziną to coś tam ma się taniej. Ja z orange nie korzystam ale kiedyś moja żona miała u nich mixa ale to już wieki temu.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:25
ale 20 zł przy jakim abonamencie? bo jak placi 250 zł za wszystko to wcale nie taka dobra oferta, my za 3 firmowe płacimy w tmobilu 350 zł i kazdy z nas ma neta za free i 10 numerów w tmobile za grosz za minute :)
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:43
Zawisza napisał
ale 20 zł przy jakim abonamencie? bo jak placi 250 zł za wszystko to wcale nie taka dobra oferta, my za 3 firmowe płacimy w tmobilu 350 zł i kazdy z nas ma neta za free i 10 numerów w tmobile za grosz za minute :)


No to macie całkiem fajną ofertę. Właśnie t-mobile ma dosyć dobre oferty. Nawet zastanawiałam się czy nie przejść do nich z play, ale ostatecznie zostalam w póki co w play.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:51
orange takie sobie ma oferty a ich obsluga klienta jest okropna, juz dwa razy skladalam reklamacje na hamstwo i bezczelnosc bab ktore siedza na infolinii
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:31
justa napisał
orange takie sobie ma oferty a ich obsluga klienta jest okropna, juz dwa razy skladalam reklamacje na hamstwo i bezczelnosc bab ktore siedza na infolinii


Ja nie korzystałam jeszcze z infolinii ale byłam raz w salonie i też zbyt miło mnie nie obsłużyli.. więc raczej kiepskie wrażenie na mnie zrobili
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:16
Faktycznie tak jest, na 3 usługę masz 20 proc. zniżki, ale z doświadczenia wiem, ze trzeba dopytywać, bo sami raczej nie zaproponują :).
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:23
maja no wieź u mnie było tak że dzwonie bo nie dostałam od nich faktury do opłacenia a pani z fochem mówi: pani wina, niech sobie pani sama pilnuje płatności - to grzecznie powiedziałam że na jakiej podstawie mam zapłacić jak nie mam faktury? a ona że jej to nie obxchodzi !!! czujesz taką rozmowe? więc już mi hamulce puściły i powiedziałam wykrzyczałam jej że nie moja wina że orange zatrudnia idiotów i prosze mnie przełączyć do mężczyzny bo nie zamierzam rozmawiać z tak rozhisteryzowaną osobą jak ona i że złoże skarge :P
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:37
ja z orange nie miałem nigdy problemów, raz miałem neta mobilnego i karta była rypnięta, samo urządzenie też ale bez problemu mi go wymienili - może po prostu babka na infolini miała zły dzień?
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:59
juz kilka takich opinii słyszałam ze orange nie jest za dobry w obsłudze klienta, dobrze ze nie mam u nich komorki ani internetu bo chba bym sie wkurzyla gdyby ktos z obsługi klienta był w stosunku do mnie tak hamski.
Cytuj
Odpowiedź