• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pakiety rodzinne w Orange

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:21
20 zł zniżki to w dzisiejszych czasach pikuś ja miałam kiedyś do wszystkich sieci za grosz za minute, smsy za darmo i jeszcze internet bez limitu płaciłam za to 60 zł więc też chyba nie za dużo :)
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 15:53
Pola no niby niewiele, ale ten twój abonament też nie za niski jak na takie gratisy ;) teraz w plushu masz prawie wszystko za free a cena jest naprawdę interesująca :)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:17
Pola napisał
20 zł zniżki to w dzisiejszych czasach pikuś ja miałam kiedyś do wszystkich sieci za grosz za minute, smsy za darmo i jeszcze internet bez limitu płaciłam za to 60 zł więc też chyba nie za dużo :)

60zł to dużo jak na to co masz. Mój kolega ma podobną ofertę do Ciebie i płaci 20zł mniej i do tego ma jeszcze ileś internetu ale nie pamiętam ile. WIęc Ci nie napiszę.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:06
Gigant napisał
Pola no niby niewiele, ale ten twój abonament też nie za niski jak na takie gratisy ;) teraz w plushu masz prawie wszystko za free a cena jest naprawdę interesująca :)


Masz na myśli plus? Ja kiedyś zrezygnowałam z plusa i za nic w świecie mnie do siebie już nie przekonają. Nie wiem jaką ofertę musieliby wprowadzić żebym się skusiła. Póki co ciesze się, że u nich nie jestem.
Cytuj
Odpowiedź