• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pakiety rodzinne w Orange

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:59
Nie wiedziałem, że orange ma coś takiego w swojej ofercie. Z tego co się orientuję coś podobnego jest w Play. Czy tylko ja mam wrażenie, że orange zgapia wszystko od Play-a? Ostatnio widziałem reklamę w której po telefon przyszła jakaś znana osoba... Trochę to było podobne do Playa.
Wypowiedź została zmieniona przez: Magdalena Jarosz 12.9.2014 15:59
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:35
tom7878 napisał
Nie wiedziałem, że orange ma coś takiego w swojej ofercie. Z tego co się orientuję coś podobnego jest w Play. Czy tylko ja mam wrażenie, że orange zgapia wszystko od Play-a? Ostatnio widziałem reklamę w której po telefon przyszła jakaś znana osoba... Trochę to było podobne do Playa.


a daj spokoj te reklamy z kożychowską i tą niby rodziną są okorpne nie wiem jak to można ogladac, zdecydowanie bardziej wolałam rozum i serce :)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:55
nie korzystałam bo mam w plusie, ale sama oferta pomimając to kto to reklamuje jest dość ciekawa, gdybym nie miała swojego smart doma w plusie to mogłabym się zastanowić czy nie wejść w to :)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:34
Oferta Orange zawiera również Pakiet Rodzinny - Orange Premium. Rodzina wówczas dostaje 1200 minut i 2000 SMS-ów. W ramach oferty członkowie rodziny, tworzą grupę, w ramach której swobodnie rozmawiają i sms-ować.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:32
Zolza22 napisał
tom7878 napisał
Nie wiedziałem, że orange ma coś takiego w swojej ofercie. Z tego co się orientuję coś podobnego jest w Play. Czy tylko ja mam wrażenie, że orange zgapia wszystko od Play-a? Ostatnio widziałem reklamę w której po telefon przyszła jakaś znana osoba... Trochę to było podobne do Playa.


a daj spokoj te reklamy z kożychowską i tą niby rodziną są okorpne nie wiem jak to można ogladac, zdecydowanie bardziej wolałam rozum i serce :)


No rozum i serce było super ale też mieli tendencję spadkową ostatnie już reklamy nie były tak fajne jak te pierwsze, które już niemalże przeszły do historii. Nowe reklamy z rodzinką.pl są całkiem fajne.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:38
tom7878 napisał
Nie wiedziałem, że orange ma coś takiego w swojej ofercie. Z tego co się orientuję coś podobnego jest w Play. Czy tylko ja mam wrażenie, że orange zgapia wszystko od Play-a? Ostatnio widziałem reklamę w której po telefon przyszła jakaś znana osoba... Trochę to było podobne do Playa.


No bo orange nie ma pomysłu na swoje reklamy to zgapia. Ja mam wrażenie, że wszystkie te telefonie komórowe zgapiają jedna od drugiej zamiast wymyślać jakieś innowacyjne rozwiązania.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:17
orange to w ogole pomysłu na siebie nie ma od ostatnich lat - tragiczne obsługa klientów i byla jakosc - to widac na każdym kroku niestety.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:09
a ja uwazam, ze maja bardzo dobra obsluge. Szczegolnie jesli chodzi o serwis, zreszta oferty (jesli ich troche ponaciskac) tez proponują niezłe. A ta opcja z pakietem rodzinnym tez nie jest zla, bo zobacz, rodziny zwykle maja w jednej sieci, to biora na jeden rachunek i znizka sie nalezy.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:32
Maćkowski napisał
orange to w ogole pomysłu na siebie nie ma od ostatnich lat - tragiczne obsługa klientów i byla jakosc - to widac na każdym kroku niestety.


No właśnie jedni mówią tak a inni inaczej. Dla jednych obsługa jest miła a inny trafił do babki która miałą zły dzień i obsługa była beznadziejna. Ja jestem w Play i jeszcze mi się nie zdarzyła niemiła obsługa więc nie narzekam
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:33
Ja tam dziękuje za Oragne. Miałem internet mobilny i nie dość że dwa tygodnie zabrało zanim udało im się dojść dlaczego mi nie działa to jeszcze kiepski zasięg i transfer. Ogólnie porażka. Zdecydowanie polecam Plusa albo T-mobile i ich ofertę LTE.
Cytuj
Odpowiedź