• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:18
Światem "wstrząsnęła informacja", że Apple oprócz nowych iPhone'ów proponuje inteligentny zegarek Apple Watch. Zegarek umożliwia sterowanie aparatem fotograficznym iPhone'a , można przeglądać zapisane w pamięci telefonu zdjęcia. Dzięki zegarkowi można także obsługiwać Apple Pay, czyli płatności zbliżeniowych Apple'a. Co Państwo na to? Zabawka czy może upragniony gadżet?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:27
No cóż gadżetem zawsze będzie tak jak i zabawką. Bądźmy szczerzy bez tego da się żyć:)
Ja w każdym razie gdybym tylko miała na niego fundusze pewnie bym kupiła. Uwielbiam Apple, a taki zegarek jest bardzo wygodny no i funkcjonalny:)
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:18
Tak!
Widziałem, czytałem i cena jest zabójcza no i nie wiadomo kiedy będzie w Polce ale chętnie bym się na taki połasił. Jestem ciekawy jak się będzie sprawdzał w akcji.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:30
press dobrze mówi - nie jest to niezbedna rzecz tym bardziej ze pewnie niedlugo ludzie beda mieli juz przesyt tych gadzetów i zycia online i pewnie niedługo pojawi się ruch slow life
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:44
Zawisza napisał
press dobrze mówi - nie jest to niezbedna rzecz tym bardziej ze pewnie niedlugo ludzie beda mieli juz przesyt tych gadzetów i zycia online i pewnie niedługo pojawi się ruch slow life


Już powoli ludzie wkraczają w slow. Zauważyliście? Zaczęło się od slow food, a za chwilę tak jak mówisz ludzkie życie zwolni bieg i gadżety staną się zbędne
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:54
mnie by sie przydał bo czesto mam komorke w torebce a tak to moglabym szybko zobaczyc kto dzwoni albo co chce ode mnie no i w autobusie trudniej byłoby go ukrasc. fajny bajer :D
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:35
jesli chodzi o płatności to bajer fajny, tylko ciekaw jestem co jeśli ktoś skroi nam taki zegarek :( to juz nie bedzie takie fajne bez żadnej weryfikacji typu pin bardzo łatwo wyczyści nam konto
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:52
jak dla nie zbedny gadzet ktory nie wiem nawet czy jest bezpieczny - tj ktoś pisał co jak ktos mi go ukradnie, odetnie reke albo cos ?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:55
dla mnie niepotrzebny taki zegarek, ciekawa jestem ile coś takiego kosztuje bo napenwo nie 400 zł tylko trzy razy tyle skoro to Apple ;)
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:47
justa napisał
mnie by sie przydał bo czesto mam komorke w torebce a tak to moglabym szybko zobaczyc kto dzwoni albo co chce ode mnie no i w autobusie trudniej byłoby go ukrasc. fajny bajer :D


Dla facetów to też fajny gadżet nie trzeba by wszędzie taszczyć ze sobą telefonu. Zresztą jak widzę facetów z takim ogromnym telefonem ala tablet to ręce mi opadają..już lepie jakby takie zegarki mieli
Cytuj
Odpowiedź