• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:04
krakers napisał
Ja znalazłam cenę tutaj: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2014/36/apple-iwatch-w-cenie-400-dolarow.aspx
niby ma kosztować 400 dolarów. Jak a polskie zarobki to nie wiem kogo będzie stać na taki zegarek...przecież to kwota powyżej 1400zł...
To jest cena sredniej klasy zegarka (przypominam sławny zegarek posła/ministra), wiec nie wydaje mi sie, ze to wygórowana cena, spodziewałem sie wyższej jak za taki gadzet.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:44
Enty bajer który ma sporo funkcji z których nikt nie korzysta. Swoja drogą możae czas tworzyć systemy i urządzenia spersonalizowane. Na przykład w komputerach nie wykorzystujemy tak naprwdę wielu funkcji więc po co nam one. Po co mi narzędzia do tworzenia baz danych skoro z nich nie krzystam. Przy wszechobecnym internecie po prostu sobie zainstaluje jak bedę potrzebował i odinstaluje kiedy mi nie będą potrzebne. A zegarek moim zdaniem ewoluuje w indywidualne centrum multimedialne: gps, aparat i inne bajery no i oczywiście telefon.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:23
Dla mnie zbędny gadżet i na pewno bedzie kosztował powyżej 1000 zł przecież to Apple. Ale jeśli byłby tak dostępny jak tablet czy komórka i w dobrej cenie lub w pakiecie np komórka plus watch to byłabym skłonna z niego korzystać.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 15:55
bajerka fajna jak się zrobi popularna to chętnie bym kupił :) tym bardziej ze nie często chodze z komórką w ręce a tak to bym wiedział, kto dzwoni ;)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:21
Gość napisał
krakers napisał
Ja znalazłam cenę tutaj: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2014/36/apple-iwatch-w-cenie-400-dolarow.aspx
niby ma kosztować 400 dolarów. Jak a polskie zarobki to nie wiem kogo będzie stać na taki zegarek...przecież to kwota powyżej 1400zł...
To jest cena sredniej klasy zegarka (przypominam sławny zegarek posła/ministra), wiec nie wydaje mi sie, ze to wygórowana cena, spodziewałem sie wyższej jak za taki gadzet.


No tak ale mało kogo stać na takiej średniej klasy zegarek. Zresztą w dzisiejszych czasach to aż strach chodzić w czymś takim. I jeżeli się ma coś takiego to wtedy już bardziej realne jest wyrwanie ręki czy ucięcie o którym ktoś tu już wspominał.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:20
Gigant napisał
bajerka fajna jak się zrobi popularna to chętnie bym kupił :) tym bardziej ze nie często chodze z komórką w ręce a tak to bym wiedział, kto dzwoni ;)


No to rzeczywiście jest fajny bajer. Ja też bym chętnie kupiła ale bardziej ze względu na wygląd no i na wygodę. Też często noszę telefon blisko bo nie chce mi się go szukać w torebce jak dzwoni:)
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 13:02
morela napisał
Gigant napisał
bajerka fajna jak się zrobi popularna to chętnie bym kupił :) tym bardziej ze nie często chodze z komórką w ręce a tak to bym wiedział, kto dzwoni ;)


No to rzeczywiście jest fajny bajer. Ja też bym chętnie kupiła ale bardziej ze względu na wygląd no i na wygodę. Też często noszę telefon blisko bo nie chce mi się go szukać w torebce jak dzwoni:)


Ja też bym sobie sprawiła ale raczej nie będzie mnie stać na taki gadżet, no chyba, że wygram w totka to inna sprawa, ale póki co się na to nie zanosi.
Wiecie kiedy mają być te zegarki w Polsce?
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:29
a jakieś konkrety jaka cena kiedy w polsce?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 10:21
Jeżeli chodzi o dostępność w Polsce to trochę poczekamy. Zegarek Apple Watch ma ogólnie trafić do sprzedaży w na początku przyszłego roku i kosztować 349 dolarów.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 12:18
no ja też sprawdzałam i tam apple jest dosc drogi w stosunku go google watch który już jest - nie w polsce ale w uk spokojnie kupisz za 200 euro, też nie mało. ja czekam aż potanieją albo będą w ofercie jakiś dostawców za free :)
Cytuj
Odpowiedź