• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:53
hubcio napisał
jesli chodzi o płatności to bajer fajny, tylko ciekaw jestem co jeśli ktoś skroi nam taki zegarek :( to juz nie bedzie takie fajne bez żadnej weryfikacji typu pin bardzo łatwo wyczyści nam konto


O tym nie pomyślałam ale masz rację przecież może tak być, wtedy pewnie jakoś się to blokuje żeby się nie pozbyć całej kasy, zapewne Apple też o tym pomyślało i jest jakieś zabezpieczenie.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:00
mutual napisał
jak dla nie zbedny gadzet ktory nie wiem nawet czy jest bezpieczny - tj ktoś pisał co jak ktos mi go ukradnie, odetnie reke albo cos ?


Ręki Ci nie odetnie przecie on nie będzie chyba kosztował tak jak iphone prawda? Wiadomo już coś o cenie tego zegarka bo nigdzie nie umiem znaleźć takiej informacji?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:19
wlasnie tez mnie to interesuje, ale chyba jest wysoka skoro nigdzie nie podaja :D
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:32
Wanana napisał
dla mnie niepotrzebny taki zegarek, ciekawa jestem ile coś takiego kosztuje bo napenwo nie 400 zł tylko trzy razy tyle skoro to Apple ;)

No ceny jeszcze nigdzie nie ma ale pewnie tysiąc jak nie więcej trudno stwierdzić, ale z pewnością nie będzie to tani gadżet, ale za jakość się płaci.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:39
Hmmm... Jeśli ktoś jest gadżeciażem to na pewno sobie taki zegarek kupi. Mi kojarzy się on z filmami o super bohaterach:D Chociaż osobiście nie czuję potrzeby posiadania go, wystarczy mi mój telefon z którego większości funkcji i tak nie korzystam. Według mnie to kolejna zabawka dla bogaczy.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:37
bajerka fajna heheh ale ta opcja z odciętą ręką mnie rozwaliła :P mnie kiedys ukradli telefon ale sie kapnełam i pogoniłam za złodziejem i mu wyrwałam jego plecak wyciagnełam swoją komórke i poszłam haha koleś stał jak wmurowany hahah :D
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:21
Zolza22 napisał
bajerka fajna heheh ale ta opcja z odciętą ręką mnie rozwaliła :P mnie kiedys ukradli telefon ale sie kapnełam i pogoniłam za złodziejem i mu wyrwałam jego plecak wyciagnełam swoją komórke i poszłam haha koleś stał jak wmurowany hahah :D


No to zaszalałaś, nie bałaś się? Teraz to strach się odezwać czasami do tych zbirów, ale gdyby mi ukradli też bym zapewne ich gonił. Musiał to być straszny amator skoro nie dość, że jak Ci ukradł to wiedziałaś i jeszcze tak powoli uciekał..
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:22
zuzannaanna napisał
Hmmm... Jeśli ktoś jest gadżeciażem to na pewno sobie taki zegarek kupi. Mi kojarzy się on z filmami o super bohaterach:D Chociaż osobiście nie czuję potrzeby posiadania go, wystarczy mi mój telefon z którego większości funkcji i tak nie korzystam. Według mnie to kolejna zabawka dla bogaczy.


No jest coś w tym takiego, że mi też się z tym kojarzy ale wcześniej tego nie wiedziałam dopóki ty nie zwróciłaś na to uwagi. Nadal jeszcze nie padła cena, ktoś wie ile będzie kosztował?
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:21
Ja znalazłam cenę tutaj: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2014/36/apple-iwatch-w-cenie-400-dolarow.aspx
niby ma kosztować 400 dolarów. Jak a polskie zarobki to nie wiem kogo będzie stać na taki zegarek...przecież to kwota powyżej 1400zł...
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:18
mnie by sie przydał bo bym wiedział kiedy warto odbierac telefon w samochodzi jak jade - jak od szefa to tak od klientow niekoniecznie, mam teraz rozne dzwonki na rozne numery ale to by mi sie przydało:)
Cytuj
Odpowiedź