• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zapłać za taxi telefonen

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:14
Słyszeli państwo o możliwości płatności telefonem za usługi taxówki. Teraz już można. Myślą Państwo, że to się przyjmie? Odsyłam Państwa do naszego artykułu na temat tej innowacyjnej usługi:).
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:29
Fajna sprawa bo gdy już nie mamy pieniędzy przy sobie do tej pory trzeba było iść pieszo albo jechać bez biletu autobusem, a tak zawsze można zapłacić kartą i po sprawie. Bardzo fajna sprawa.
Cytuj
Zablokowany użytkownik

Niezarejestrowani

11.9.2014 11:58
jasne, ze sie przymie! super sprawa, ja zazwyczaj prosiłam, zeby kierowac podjechal pod bankomat :-)
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:33
Ada napisał
jasne, ze sie przymie! super sprawa, ja zazwyczaj prosiłam, zeby kierowac podjechal pod bankomat :-)


Ha ha, no właśnie bo to raz takie sytuacje było, że na taksówkę brakło? Takie rozwiązanie jest naprawdę dobre szczególnie w większych miastach gdzie częściej się z takiej formy podwozu korzysta:)
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:39
w krakowie jest to juz dostepne w niektorych miejscach, fajna opcja bo nie zawsze mamy przy sobie gotówkę, a kierowcy często jeszcze też nie mają terminali. mam nadzieje ze takie płatności stana się niedługo popularniejsze.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:28
Zawisza napisał
w krakowie jest to juz dostepne w niektorych miejscach, fajna opcja bo nie zawsze mamy przy sobie gotówkę, a kierowcy często jeszcze też nie mają terminali. mam nadzieje ze takie płatności stana się niedługo popularniejsze.


Ciekawe jakie miasta będą kolejne, u mnie jeszcze tego chyba nie ma, chociaż ja dawno nie jechałam taksówką to może przez ten czas coś się zmieniło. Jak będę jechała następnym razem zwrócę uwagę.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:26
fajna ta opcja :) i czy ta kasa jest doliczana do abonamentu? bo rozumiem ze jesli ktos ma na karte i np mu przekroczy limit to sie rachunek nie opłaci?
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:15
najs.. ciekawe czy sie to rozciagnie na wszysktie duże miasta :) dobra alternatywa jak się okazuje że w barze zostawiłeś ostatnie 50 zł ;)
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:57
no ciekawa jestem jak zakodują tą karte ekk w telefonie - jesli by tak było to sprawa jest fajna bo nie musze nosic legitek i innych plastików przy sobie :)
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:51
justa napisał
fajna ta opcja :) i czy ta kasa jest doliczana do abonamentu? bo rozumiem ze jesli ktos ma na karte i np mu przekroczy limit to sie rachunek nie opłaci?


Nie no bo to się chyba będzie płaciło na takiej zasadzie jak pay pass? prawda? chyba, że coś źle zrozumiałam albo coś..
Cytuj
Odpowiedź