• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zapłać za taxi telefonen

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 10:06
w czasach kiedy nawet można lacic krawatem !!! to już chyba nie jest takie zaskoczenie:) Ale gdyby mi ktoś 5 lat temu powiedział, ze będą takie opcje to w życiu bym nie pomyślała ze to możliwe.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:11
jagoda napisał
w czasach kiedy nawet można lacic krawatem !!! to już chyba nie jest takie zaskoczenie:) Ale gdyby mi ktoś 5 lat temu powiedział, ze będą takie opcje to w życiu bym nie pomyślała ze to możliwe.


No rzeczywiście niby wielkie zaskoczenie nie jest. Dla mnie dużym zaskoczeniem jest fakt, że w niektórych miejscach NADAL nie można płacić kartą to jest tragedia. Jak się nie ma żadnej gotówki i się okazuje, że nie można zapłacić kartą, a najbliższy bankomat jest 20 km dalej..
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:09
morela napisał
jagoda napisał
w czasach kiedy nawet można lacic krawatem !!! to już chyba nie jest takie zaskoczenie:) Ale gdyby mi ktoś 5 lat temu powiedział, ze będą takie opcje to w życiu bym nie pomyślała ze to możliwe.


No rzeczywiście niby wielkie zaskoczenie nie jest. Dla mnie dużym zaskoczeniem jest fakt, że w niektórych miejscach NADAL nie można płacić kartą to jest tragedia. Jak się nie ma żadnej gotówki i się okazuje, że nie można zapłacić kartą, a najbliższy bankomat jest 20 km dalej..
morela napisał
jagoda napisał
w czasach kiedy nawet można lacic krawatem !!! to już chyba nie jest takie zaskoczenie:) Ale gdyby mi ktoś 5 lat temu powiedział, ze będą takie opcje to w życiu bym nie pomyślała ze to możliwe.


No rzeczywiście niby wielkie zaskoczenie nie jest. Dla mnie dużym zaskoczeniem jest fakt, że w niektórych miejscach NADAL nie można płacić kartą to jest tragedia. Jak się nie ma żadnej gotówki i się okazuje, że nie można zapłacić kartą, a najbliższy bankomat jest 20 km dalej..


No to prawda jeszcze do niedawna przecież w biedronce nie dało się placić, dla mnie to było nieporozumienie. Dobrze że już to wprowadzili bo właśnie tam z reguły musiałam się pilnować żeby mieć gotówkę ze sobą
Cytuj
Odpowiedź