• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zapłać za taxi telefonen

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:57
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takiej możliwości... Wydaje mi się, że to dobra opcja dla ludzi, którzy lubią płacić telefonem. Ja mimo wszystko jestem tradycjonalistą i za wszystko płacę gotówką. Myślę jednak, że ta metoda płatności się przyjmie;)
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:59
hubcio napisał
najs.. ciekawe czy sie to rozciagnie na wszysktie duże miasta :) dobra alternatywa jak się okazuje że w barze zostawiłeś ostatnie 50 zł ;)


No a to się często zdarza, albo okazuje się, że zabraknie Ci 5zł i będziesz musial z buta iść ileś tam kilometrów. Już nie takie rzeczy były więc taka alternatywa na pewno się przyda:)
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:02
tom7878 napisał
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takiej możliwości... Wydaje mi się, że to dobra opcja dla ludzi, którzy lubią płacić telefonem. Ja mimo wszystko jestem tradycjonalistą i za wszystko płacę gotówką. Myślę jednak, że ta metoda płatności się przyjmie;)


No tak ale jakbyś nie miał gotówki to zawsze dobrze mieć taką możliwość. Też wolę płacić gotówką ale nie mówię nie dla tego typu transakcji bo są na pewno wygodne i dają taki bezpieczny komfort:)
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:14
Fajna sprawa, wiem, że w moim mieście jeszcze tego nie ma, ostatnio jechałam taksówką i płaciłam normalnie, a żadnego terminalu nie widziałam więc podejrzewam, że jeszcze tego nie wprowadzili
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:51
Jestem ciekawy czy to będą jakieś takie normalne terminale i będzie się płaciło tak jak paypass? Czy jakoś inaczej to rozwiązali wie ktoś?
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:50
morela niektore taksowki jak za średniowiecza doliczaja ci jeszcze prowizje za transakcje jak chcesz zapłacic karta paranoja ! w krakowie tak ostatnio miałem - koles doliczł mi 2 zł za to ze kartą płaciłem !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:23
Hrabi napisał
morela niektore taksowki jak za średniowiecza doliczaja ci jeszcze prowizje za transakcje jak chcesz zapłacic karta paranoja ! w krakowie tak ostatnio miałem - koles doliczł mi 2 zł za to ze kartą płaciłem !
:D taxowkarz nie na darmo zwany jest złotówą:D Najgorsi sa ci z lotniska, dworca itd. A wracajac do temu to takie opcje sa fajne, nie musisz sie martwic ze nie masz gotowki, a nawet karty przy sobie :)
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:13
Wreszcie coś dla mnie. Nigdy nie noszę gotówki i takie rozwiązanie pozwoli mi wreszcie spokojnie jeździć taksówka i nie dopłacać za szukanie bankomatu. Najgorzej jak nigdziey nie można było trafić na działający.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:20
ja rzadko korzystam z taksówek takich typowych, ostatnio jeźdzę ikarem bo są znacznie tańsi - a słyszał ktoś o uber ?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:21
nie korzystam ale warto wiedziec moze sie przydać po imprezie zakrapianej alkoholem, takie udogodnienia to juz dawno powinny być bo niestety w porównaniu z innymi krajami jesteśmy mocno do tyłu.
Cytuj
Odpowiedź