• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:12
W dobie powszechnych już smartfonów coraz popularniejsze staje się ubezpieczanie telefonu. W zasadzie zaraz po zakupie nowego urządzenia z abonamentem możemy spodziewać się, telefonu od operatora z propozycja ubezpieczenia. Korzystają Państwo? Jeśli tak to wybierają państwo oferty od operatora czy ubezpieczyciela z zewnątrz? Zapraszam też do zapoznania się z artykułem.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:30
Nie mam telefonu na abonament na całe szczęście ale raczej bym nie skorzystała. Nie widzę sensu. No chyba że kupiłabym nowiutkiego Iphona no to może wtedy, ale mój spadł mi raptem kilka razy i na całe szczęście nic mu się nie stało więc nie wiem czy chciałabym to opłacać. Pytanie jeszcze ile to kosztuje..
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:33
Faktycznie, ze dzwonią, do mnie z orange dzwonili po tygodniu od podpisania umowy, ale to jakos drogo wychodziło i jak sobie policzyłam, to sie zwyczajnie nie opłacało.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:25
anna napisał
Faktycznie, ze dzwonią, do mnie z orange dzwonili po tygodniu od podpisania umowy, ale to jakos drogo wychodziło i jak sobie policzyłam, to sie zwyczajnie nie opłacało.


Ale to chyba tylko w orange bo ja mam telefon w play i nie takiego nie oferują więc podejrzewam, że nie mają. Pamiętasz o jakiej kwocie mowa?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:36
ja ostatnio zbiłem mojego htc brak ubezpieczenia i teraz wymiana 300 zł, jesli bym placila 3000 za telefon to pewnie bym go ubezpieczył :)
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:27
Zawisza napisał
ja ostatnio zbiłem mojego htc brak ubezpieczenia i teraz wymiana 300 zł, jesli bym placila 3000 za telefon to pewnie bym go ubezpieczył :)


No ja pewnie też ale takich tańszych telefonów raczej się chyba nie opłaca ubezpieczać no chyba, ze te ubezpieczenie jest jakoś takie tanie, ale nie wydaje mi się.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:43
Nie no bardzo fajna opcja bo z tego co się orientuje to chyba tylko orange wprowadził takie ubezpieczenia prawda? Ja pewnie bym ubezpieczył jakiś drogi telefon w końcu takie sprzęty czasami bywają awaryjne przez naszą nieuwagę.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:51
Nie mam ubezpieczonego telefonu, ale gdy będę podpisywał nową umowę mam zamiar zapytać o ubezpieczenie. Lepiej wziąć je od operatora czy od zewnętrznej firmy? Są jakieś różnice w cenie? Smartphony niestety mają szklany ekran, który łatwo roztrzaskać. Ja już raz rozbiłem telefon i teraz bardzo uważam.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:09
Mam ubezpieczony telefon i nie żałuję. Gdy zbiłam wyświetlacz naprawiono mi go za ok 100 złotych a bez ubezpieczania musiałabym kupić nowy tel. bo często koszty naprawy przewyższają wartość telefonu. Ubezpieczenie wzięłam u operatora, nie widzę sensu w ubezpieczaniu się u zewnętrznej firmy skoro można wszystko załatwić na miejscu.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:22
selena myslalam ze jak masz ubezpieczony to za darmo ci powinni naprawić? jesli 100 zł to i tak taniej niż normalne ale wg mnie kasa wlozona w ubezpieczenie powinna pokryc naprawde- moze cie oszukali ?
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź