• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:40
no dla nie też coś dziwnego ze płaciłas za naprawde skoro miałaś ubezpieczenie - czy ktoś mógł pobrać taka opłate?
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:22
selena napisał
Mam ubezpieczony telefon i nie żałuję. Gdy zbiłam wyświetlacz naprawiono mi go za ok 100 złotych a bez ubezpieczania musiałabym kupić nowy tel. bo często koszty naprawy przewyższają wartość telefonu. Ubezpieczenie wzięłam u operatora, nie widzę sensu w ubezpieczaniu się u zewnętrznej firmy skoro można wszystko załatwić na miejscu.


Z ubezpieczeniem zapłaciłaś 100zł? to od czego jest to ubezpieczenie? przecież nowy wyświetlacz właśnie ty sobie sama kupiłaś bo tyle kosztuje. Normalnie powinni to pokryć ze swojej kieszeni skoro płacisz za ubezpieczenie..
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:23
Zolza22 napisał
no dla nie też coś dziwnego ze płaciłas za naprawde skoro miałaś ubezpieczenie - czy ktoś mógł pobrać taka opłate?


Też mnie to ciekawi dlaczego musiała zapłacić. Przecież po to się płaci za ubezpieczenie żeby nie ponosić żadnych konsekwencji z tego tytułu więc powinna to mieć zrobione za darmo w ramach ubezpieczenia.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:22
To na pewno jest coś niezgodnego z umową. Skoro płacisz ubezpieczenie to wszystko robią Ci w cenie do momentu w którym za nie płacisz więc też nie rozumiem tej absurdalnej opłaty. Może dziewczyna dopłacała do czegoś może jakiś lepszy wyświetlacz chciała albo coś?
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:55
mozliwe ze chciała coś lepszego i dlatego płaciła :) ja nie potrzebuje komorki teraz nie sa jakies drogie i za 300 zl kupilabym po prostu nowa albo uzywana
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:47
I do mnie orange dzownilo, ale sobie policzylem i sie zwyczajnie nie oplacalo. Tzn. wiadmo, ze telefon moze sie uszkodzic i jest wtedy strata, ale przeciez mozna reklamowac itd.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:44
nie mam ubezpieczonego i w sumie nie planuje, bo to dodatkowy wydatek ktory jest zbedny - zepsuje sie telefon to go wymienie mam w domu chyba z 7 modeli roznych telefonów, a jak nie to sie naprawia albo kupuje.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:47
W sumie to mnie też proponowali ale jednak było to dość drogie. Niedawno zniszczyłem właściwie swój smartphon ale jednak nie liczyłbym na ubezpieczenie. Wole sam go naprawić a jak nie to sam jestem sobie winny i wrócę do mojej nokii mającej 8 lat :)
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:39
nawet nie wiedziałam że jest taka opcja, jak brałam telefon w plauy na abonament to nikt mi o tym nie powiedział a szkoda. :( no ale co zrobic uwazam na niego mam telefon w etui zawsze i mam folie ochronną :)
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:26
kiedyś mi zaproponowali to wykupiłem i nic się nie działo z telefonem więc troche szkoda, że sie nie przydało. teraz już wziąłem bez ubezpieczenia bo nie chce mi się przepłacać :)
Cytuj
Odpowiedź