Pomoc

Czy muszę się rejestrować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź do już prowadzonego tematu, nie musisz rejestrować konta na forum. Jeśli jednak chcesz mieć dostęp do dodatkowych funkcjonalności, takich jak: dodawanie i obserwowania tematów, stworzenie indywidualnego profilu czy wysyłanie maili do forumowiczów musisz zarejestrować swoje konto na forum. Rejestracja zajmie tylko chwilę.

Jak zarejestrować się na forum?

Aby zarejestrować się na forum należy kliknąć w button lub link "Zarejestruj się", a następnie wypełnić formularz, który pojawi się po kliknięciu. Rejestracja konta na forum wymaga jego aktywacji poprzez kliknięcie w link, który zostanie wysłany na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

Jak aktywować konto?

Aby aktywować swoje konto na forum należy odebrać wiadomość, która przyszła na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W wiadomości zawarty jest link. Kliknięcie w niego aktywuje konto na forum.

Co mam zrobić, jeśli nie otrzymam wiadomości z linkiem aktywacyjnym?

W takiej sytuacji należy najpierw sprawdzić, czy e-mail z linkiem aktywacyjnym nie trafił do folderu "Spam". Jeżeli w ciągu kilku godzin od rejestracji konta na forum nie otrzymasz wiadomości z linkiem aktywacyjnym, prosimy o skontaktowanie się z nami na adres: forum@comperia.pl.

Nie pamiętam hasła. Co robić?

Jeśli zapomniałeś lub zgubiłeś swoje hasło, kliknij w linka "Nie pamiętam hasła". Otworzy się formularz, w którym należy wpisać adres e-mail podany przy rejestracji konta na forum. Na podany adres przyjdzie wiadomość z automatycznie wygenerowanym przez nas hasłem z prośbą o zmianę hasła na wybrane przez Ciebie przy pierwszym logowaniu.

Chcę zmienić swoje hasło

Zmienić hasło możesz w zakładce Edycja profilu w panelu zalogowanego użytkownika. Otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zmiany hasła.

Dlaczego nie mogę dodać nowego tematu?

Nowe tematy mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy forum. Jeśli chcesz dodać nowy temat musisz zarejestrować się na forum.

Dlaczego nie mogę obserwować tematu?

Obserwowanie tematów jest przeznaczone tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Jeśli chcesz obserwować temat musisz zarejestrować się na forum.

Dla kogo przeznaczone jest konto eksperta?

Konto ekspert przeznaczone jest dla osób, które zajmują się doradztwem finansowym lub w jakikolwiek inny sposób związane są z tematyką finansowo-ubezpieczeniową i które chcą zaprezentować się na forum.

Co daje konto eksperta?

Konto eksperta pozwala na stworzenie profesjonalnej wizytówki eksperta - ministrony z pełną informacją o nim oraz jego danymi kontaktowymi. Konto eksperta pozwala także na aktywne uczestnictwo w dyskusjach prowadzonych na forum i umożliwia kontakt z innymi forumowiczami poprzez skrzynkę e-mail założoną na forum.

Jak założyć konto eksperta?

Konto ekspert zakłada się tak samo jak konto zwykłego użytkownika. W tym celu należy zarejestrować się na forum poprzez kliknięcie w button lub link "Zarejestruj się", a następnie wypełnić formularz, który pojawi się po kliknięciu. Przy wypełnianiu formularza należy jednak zaznaczyć opcję "konto eksperta/doradcy". Aby potwierdzić rejestrację należy kliknąć w link, który zostanie wysłany na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Tak utworzone konto nie ma jednak pełnych opcji konta eksperta. Należy je jeszcze aktywować.

Jak aktywować konto eksperta?

Aby aktywować konto eksperta należy kliknąć w gwiazdkę z podpisem "Nieaktywne" w panelu zalogowanego użytkownika. Formularz, który pojawi się po kliknięciu informuje o dalszych krokach.

Mam zwykłe konto. Czy mogę je przekształcić w konto eksperta?

Tak. W tym celu w panelu zalogowanego użytkownika wystarczy kliknąć w gwiazdkę z podpisem "Nieaktywne". Formularz, który pojawi się po kliknięciu informuje o dalszych krokach.

Co oznacza "Pomógł" przy wypowiedzi danego eksperta?

Każdą wypowiedź eksperta można ocenić klikając w linka "Pomógł". Jeśli zatem uważasz, że dana wypowiedź zasługuje na plusa, klikając w tego linka możesz go jej przyznać.

Jak mogę dodać podpis do moich wypowiedzi?

Podpis, który będzie widoczny przy każdej dodanej przez Ciebie wypowiedzi możesz ustawić w zakładce Edycja profilu w panelu zalogowanego użytkownika.