• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Franczyza - czy się opłaca?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2015 8:00
Ja kiedyś zastanawiałam się czy w to wchodzić ale zrezygnowałam. Właściciel marki pobiera zwykle bardzo wysoką prowizję tak więc nigdy w zasadzie nie zarobimy dużo... WPrawdzie wystarczy nam to na godziwe przeżycie ale czy będą to prawdziwe pieniądze? Nie sądzę>
No chyba,ze ktoś z Was ma inne doswiadczenia w tym temacie i rzeczywiście udało się Wam odnieść sukces.
Są tutaj tacy?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.1.2015 8:29
Moja znajoma prowadziła Zabkę. nie opłacało jej się prawie wcale. Musieli pracować w dni wolne od pracy.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2015 11:13
Gość napisał
Moja znajoma prowadziła Zabkę. nie opłacało jej się prawie wcale. Musieli pracować w dni wolne od pracy.

Ale chcieli pracować w te dni aby wyciągnąć jakiś większy utarg?
Czy może właściciel marki zażądał, że Żabka musi być otwarta również w niedziele?
Czy godziny otwarcia sklepu są dyktowane odgórnie?
Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad franczyzną . W sumie sensowne wydaje mi sie prowadzenie Maca albo KFC.Zawsze gdy jem w jednym z tych miejsc jest masa klientów.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 10:49
Jesli juz franczyza to na pewno nie spozywczak. Albo jakis rossman albo mc donald. tam ludzie beda przychodzic. A zabki czy freshe to nie oplacalane interesy. Wystarczy troche poszperac necie
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 9:10
Niby spożywczak się nie opłaca ale zwróć uwagę na to,że często samemu kupując od hurtowników ciężko jest wynegocjować dobre ceny.
Większe sieci takie jak Żabka czy też Leviatan mają o wiele lepsze ceny na wybrane produkty.
Tak więć mogą być konkurencyjne do supermaketów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.1.2015 17:33
Porównywanie inwestowania w Żabkę i McDonald's jest niepoważne. Na Żabkę wystarczy kilkanaście tysi a Mc to inwestycja ponad bańkę.
Cytuj
john

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2015 15:18
Czemu niepowazne, jesli ktos chce brac kredyt to rozważa co mu sie bardziej oplaci.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.2.2015 11:24
No nie bardzo . Płaci się za nazwę marki taką jak: Mc Donald, Empik czy Żabka.
A nie za wybudowanie myjni i późniejsze konserwacje. To nie to ;)
Na pewno wielkich kokosów na franczyznie się nie zarobi jednak gdy ktoś nie ma totalnie żadnego pomysłu może być to dobra opcja.
Tyle,że trzeba jednak wyłożyć na to własne fundusze.
Cytuj
ola

Niezarejestrowani

9.12.2015 11:30
Gość napisał
Taka osiedlowa Zabka na pewno nie ma tyle utargu. Nie wierze w to. Chyba ze w centrum Warszawy i jest otwarta dzień i noc to może...

ja tez jestem była Ajentka sklepu ZABKA i co do miesiecznych obrotów to faktycznie 100tys sie wyciągnie czasem nawet więcej ,szkoda tylko że Ajent zarabia najmniej z tego wszystkiego ,czasem nawet wcale ehhhhh:/
Cytuj
Michał Michał

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 22:52
Ja własnie czytałem opinie o pracy w żabce na forum gowork, to jestem w szoku, jest gorzej niż myslałem.
Cytuj
Odpowiedź