• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Dotacje

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 17:42
Chcę starać się o dofinansowanie na własną DG z Unii Europejskiej i zastanawiam się
jak długo trzeba czekać na pieniądze? czy trzeba dzielić się zyskami z UE? Czy można wydzielić sobie pensję z dofinansowania? Jakie biuro musi mieć firma, czy może to być wirtualne biuro?
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:11
Niestety nie orientuję się w dotacjach z UE. Może udaj się do Urzędu Pracy i tam zapytaj co i jak albo sprawdź w google. Wydaje mi się jednak, że nie musisz się dzielić zyskami z UE i biuro może być wirtualne ale lepiej jeszcze się upewnij.
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 12:07
Również wydaje mi się, że zyskami dzielić się nie musisz. Musisz mieć jedynie udokumentowane rozchody tych pieniędzy z dotacji, że na pewno są one wydawane w związku z prowadzoną działalnością a nie na potrzeby prywatne, bo w przeciwnej sytuacji dotację trzeba oddać.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:24
apsik napisał
Chcę starać się o dofinansowanie na własną DG z Unii Europejskiej i zastanawiam się
jak długo trzeba czekać na pieniądze? czy trzeba dzielić się zyskami z UE? Czy można wydzielić sobie pensję z dofinansowania? Jakie biuro musi mieć firma, czy może to być wirtualne biuro?
Nie trzeba się dzielić żadnymi zyskami, ale w programach jest przewidziane jak długo musisz prowadzić firmę, jeśli ona padnie przed czasem to oddajesz czasem całość, a czasem wyznaczona część środków.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:15
Wiem, że nie łatwo jest dostać dotację z UE. Najpierw zastanów się jak ją pozyskasz. Wiem, że są firmy, które za pieniądze oczywiście pomagają w wypisywaniu papierów i w całym tym procesie.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:09
Patrząc na moich znajomych odnoszę wrażenie, że pozyskanie tych dotacji jest wręcz dziecinnie proste, albo w ich przypadku głupi ma zawse szczęści. no nei ważne. Jeśli mowa o pensji, to chyba istnieje możliwość otrzymywania ''rat;; dotacji co miesiąc - o to chodzi?
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 17:34
wydaje mi sie że bardzo dlugo się czeka na rozpatrzenie wniosku i słyszałam, że najlepiej składać go gdzieś w listopadzie, żeby na początku nowego roku gdy będą fundusze był rozpatrywany jako jeden z pierwszych
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:09
a to nie jest tak, że po nowym roku trzeba wnioski składac dopiero? bo wydaje mi sie że jest jakiś przedział czasowy od do na składanie wniosków o dofinansowania ale może nie mam racji. wiadomo że na początku roku kasy jest najwięcej. i nie, zyskami dzielić sie nie musisz prowadząc działalność w końcu i tak płacisz podatek państwu...
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:13
mi się wydaje że nie ma co zastanawiać ile się będzie czekać, bo zależy to chyba głównie od ilości złożonych wniosków.nie wiem jak wygląda cała procedura ale zawsze na wszelki wypadek warto śledzić kiedy zaczyna się nowy nabór wniosków.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:40
Wszytko zależy od tego z jakiego ramienia starasz się o dofinansowanie czy jest to z urzędu pracy czy jakoś inaczej. Dotacje musisz wziąć i wydać ją na to na co ją bierzesz. Nie możesz sobie wydzielić pensji. No i zyskami nie dzielisz się z UE niby na jakiej podstawie miałbyś to robić?
Cytuj
Odpowiedź