• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wynajem hali magazynowej warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:21
justa napisał
towar sie wymienia co tydzien wiec lepiej w blaszaku trzymaj nowy i na wymiane a w sklepie to co na bieząco :) u nas jest tak ze w pon wszystko w normlanych cenach we wtorek 1 zł taniej w środe 2 zł taniej w czwartek 50 % ceny mniej w piatek po złotówce, a w sobote dostawa nowego towaru i od początku ;)


O rany no to super SH!
U nas non stop ta sama cena, czasami jakieś promocje, że połowa taniej albo coś ale tak to ciągle ta sama cena za kg.
Rzeczywiście jeżeli nie chcesz tego robić na dużą skalę to blaszak wystarczy. U nas SH jest w takiej ogromnej hali ale tam jest zatrudnionych z 6 kobiet albo i więcej.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 12:31
Nie no dlaczego masz stracić? SH są coraz bardziej popularne i myślę, że śmiało możesz coś wynająć. Może nie halę ale jakieś mniejsze pomieszczenie w którym będziesz mogła trzymać ubrania. Też zależy od tego jakie masz pomieszczenie sklepowe może wynajmij po prostu większe? No chyba że będziesz sprzedawała przez internet.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.12.2014 12:06
Ja wynajmuję hale i prowadzę w niej działalność magazynową. zastanawiam się teraz nad rozszerzeniem swojej działalnosci na działalność transportową. Jak myślicie, czy jest to dobry pomysł? Czy warto zainwestować w plandeki z nadrukowanym logo? Czy bedzie to dobry element rozpoznawczy dla mojej firmy?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.12.2014 15:11
Wynajem jest na pewno kilkakrotnie tańszy niż budowa własnej hali, zawsze mozna sobie wynając, zacząć zarabiać i po jakimś czasie zainwestować w budowę swojej. Podczas wynajmowania warto zadbać o bezpieczeństwo. I przede wszystkim sprawdzić stan hali. Najmniej inwazyjne będą chyba badania nieniszczące. Wydaje mi się, że warto je zrobić nawet dla samego siebie i spokoju, że nie wystawia się współpracowników na niebezpieczeństwo.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.12.2014 13:56
Jak ma się swoją halę i dobry pomysł na biznes to dlaczego nie inwestować? :) Wydaje mi sie, ze jeśli kiedyś zakładałbym podobny biznes, to trochę wsparłbym polski przemsył i te maszyny, które bym mógł, kupoiwałbym od polskich producentów. Wydaje mi się, że jako polscy przedsiębiorcy powinniśmy wspierać rodzimy przemsył.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.1.2015 11:31
Też kiedyś prowadziłam sklep z używaną odzieżą na wagę. Szczerze mówiąc, gdyby nie prywatne problemy to nadal bym go prowadziła i miała cały sprzęt. Próbuj, zaryzykuj! Mnie się udało, a też nikt we mnie nie wierzył. Jedyne co mogę Ci doradzić, to gdybyś szukała wag to polecam www.wagiwlkp.pl bo mają produkty bardzo dobrej jakości i przez kilka lat mojej działalności nie było żadnych problemów. Co do hali magazynowej, to zależy jak dużo chcesz mieć ciuchów. Ja miałam ten komfort, że mieszkałam w domu i mogłam poświęcić na nie specjalne pomieszczenie. Sprawdź ceny wynajmu i sprawdź czy i Ci się to kalkuluje. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Cytuj
włod

Niezarejestrowani

30.7.2015 10:01
Jesli ktos ma środki to lepiej kupic. Orientujecie sie jaki jest koszt wynajecia hali, ok. 100 m w Warszawie? Planuje kupic kilka maszyn i przydałoby sie je przetrzymać.
Cytuj
Izou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2016 9:46
wynajem to sie glownie wynajmujacym oplaci;) jak sie otwiera sklepik to na poczatku lepiej na magazyn zaadaptowac piwnice albo garaz ,czy inne wlasne pomieszczenie gospodarcze.chyba ze masz ta dzialalnosc na olbrzymia skale to wtedy inna sprawa.
Cytuj
Odpowiedź