• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firma w małej miejscowości

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 17:24
Witam
Mieszkam w małej miejscowości liczącej ok 20 tysięcy mieszkańców i zastanawiam się nad otwarciem firmy. Niestety nie wiem jaki biznes były najbardziej dochodowy w takiej miejscowości...Myślałam o otwarciu SH ale wydaje mi się, że ciężko będzie mi się wybić zwłaszcza, że są już u nas trzy takie sklepy:/
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:03
Jeśli będziesz miała atrakcyjne ceny i fajne ubrania to na pewno się wybijesz:) Możesz też pomyśleć o sklepie internetowym:) Dobra reklama to podstawa, myślę, że masz szansę na zarobek. U nas w mieście jest chyba 6 SH i jakoś każdy się utrzymuje na rynku.
Cytuj
jaguar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 11:31
Zauważyłem w małych miejscowościach szał na wszelkie chińskie sklepy, ponadto ludzie często zakładają sklepy internetowe poszerzając swoją działalność. A jaka firma się sprawdzi w małej miejscowości... Wypisz sobie na kartce np. jakie sklepy bądź jakie usługi możesz zaoferować wejdź w panoramę firm i sprawdź ile takich firm jest w Twojej okolicy. A może są sklepy w innych, sąsiednich, większych miastach do których ludzie specjalnie się udają?
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 12:02
Zależy co potrafisz, jeśli skłaniasz się ku sprzedaży Second Hand może wypalić, nawet jeśli jest ich już 6. Mi w małych miejscowościach zazwyczaj brakuje sklepów całodobowych bądź pubów, ale to zależy od mentalności ludzi i tego co już tam macie. Jeszcze może to być taki sklep z wszystkim - doniczki, konewki, ubrania, bielizna, śrubki, młotki, zeszyty, kosmetyki. Wydaje mi się, że takie sklepy też są chętnie odwiedzane.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 10:53
ayris no to juz zrobilas rozeznanie ;) jesli sa 3 to nie jest mało - no chyba ze ty bedziesz miec jakis towar jakiego nie beda mieli u konkurencji lub bedziesz miec lepszą strategie marketingowa :) u nas w jasle jest np tak w pon wszystko w normlanych cenach potem 4 zł potem 3 zł az w piatek 1 zł i w sobote dostawa nowego towaru
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:15
Zrób rozeznanie przejdź się po mieście i zobacz co już jest, może popytaj ludzi czego im najbardziej w miejscowości brakuje nie musi być tak "na żywo" ale np poprzez miejskiego fanpaga? Pomyśl czego samej Ci brakuje:)
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 17:02
W domu mieszkam z trzema kobietami, które regularnie łażą po second handach, od samego rana w dniu dostawy koczują pod drzwiami i tygodniowo odwiedzają przynajmniej 4. Z ich opinii najważniejsze są właśnie dostawy i ''ceny nie z kosmosu'', bo ''40 zł za używaną bluzkę nie dadzą'' - jak mówią. Również dochodowe w takim przypadku wydają mi się wszelkie chińskie sklepy, sklepiki z tanią biżuterią i te z serii ''wszystko po 4 zł''. W tych sklepach moje współlokatorki chyba wydają najwięcej, a mieszkamy w miejscowości chyba takiej samej albo i nawet mniejszej niż Twoja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 10:14
SH jesli nie sa zbyt drogie to wszedzie sie sprawdza, nawet lepiej w malej miejscowosci, bo w duzych miastach maja centra handlowe i tam chodza bardziej.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:57
Ja bym się przeszła po miejscowości tym bardziej, że do dużych nie należy i zobaczyłabym czego brakuje. Popytaj znajomych co chcieliby jeszcze mieć w pobliżu.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:48
ja bym otwarła chyba prędzej taki sklep typu wszystko po 4 zł. w małych miejscowościach ludzie zazwyczaj mają mniejsze dochody i taki biznes się sprawdzi na pewno, a kolejny second hand może jedynie zrobić większą konkurencję a zyski będą się rozgłądać na kilka placówek, bo chyba nie możliwe, by wszyscy nagle zaczęli kupować tylko u Ciebie.
Cytuj
Odpowiedź