• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ile się czeka na kredyt na firmę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mrówka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 17:19
Po jakim czasie od otwarcia działalności można się starać o kredyt na rozwinięcie tej firmy? Mam zamiar otworzyć swoją pierwszą DG i nie mam wkładu własnego, bez kredytu raczej nic nie osiągnę... Z góry dziękuję za pomoc.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:02
Nie sądzę by jakiś bank udzielił ci kredytu jeśli firma nie będzie przynosiła zysków a z tego co piszesz nie zarobisz nic dopóki nie weźmiesz kredytu na rozkręcenie biznesu. Na Twoim miejscu odłożyłabym najpierw trochę pieniędzy na potrzebne rzeczy a dopiero potem otwarła DG.
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 12:14
Są banki oferujące kredyt na start, ale ja bym się bała taki kredyt zaciągać, jako że nie mam pewności o powodzenie firmy. Może postaraj się o dotacje z UP bądź z Unii. Co prawda je chyba trzeba oddać jeśli firma nie utrzyma się na rynku 2 lata, ale wydaje mi się, że łatwiej jest z dotacjami utrzymać firmę przez dwa lata niż wyjść na prostą z kredytem, jeśli firma nie przynosi dochodów.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:21
Dostaniesz kredyt nawet i na rozpoczęcie, ale pod warunkiem, ze masz jakieś zabezpieczenie hipoteczne. W innym wypadku to trochę trzeba prowadzić firmę. Bank musi mieć pewność, ze pospłacasz należności.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:05
kredyt na start mozna wziasc zanim otworzysz firme poczytaj tez o dotacjach unijnych - teraz juz jest po terminach ale niedlugo pewnie pojawia sie nowe harmonogramu w pokl :)
Cytuj
be free like a child
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:19
Branie kredytu na początku działalności zawsze jest ryzykowne, bo nie wiadomo jak działalność dalej się rozwinie najlepiej udaj się do kilku banków i zapytaj jaką mają propozycję dla Ciebie. Wiem, że Idea Bank bardzo wspiera nowe firmy.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:06
Rzeczywiście są banki, które udzielają kredytu ale na otwartą już działalność. Nie wiem czy którykolwiek bank udzieli Ci kredytu skoro nie masz zdolności kredytowej.
Cytuj
moniCCa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 19:08
moja koleżanka wzięła kredyt na rozkręcenie własnej działalności i jak do tej pory sobie chwali. skorzystała z oferty Idea Banku, bodajże tej http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus myślę że to jest rysykowne, ale jeśli masz dobry biznesplan i wszystko przemyślane, kredyt może dużo pomóc.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:02
Nie wiem czy do razu dadzą Ci kredyt skoro nie wiesz czy będziesz miał z czego go spłacać. Najlepiej idź do banku i zapytaj jak sprawa wygląda.
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 20:03
No ciekawa jestem jak to jest z tymi kredytami na firmę, która dopiero co jest otwarta, fajnie by było jakby ktoś kto taki miał, wypowiedział się w temacie, albo chociaż osoby, które chciały się coś więcej dowiedzieć w banku, żeby powiedziały co im mówiono.
Cytuj
Odpowiedź