• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Multi Inicjatywa - parabank dla firm?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:01
golyos napisał
No wiadomo, że takie instytucje rzeczywiście są potrzebne, a że
prościej w nich dostać pożyczkę niż w bankach mają przy okazji wyższe oprocentowanie. Łatwiejsze warunki otrzymania kredytu kosztem trudniejszych warunków spłaty.


No coś za coś. Pieniądze masz od ręki bez zbędnych formalności ale za to trudniej je spłacić bo bierzesz mało oddajesz dużo. Taki urok parabanków. Ja się w to nie pchałem i nie zamierzam pchać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 14:54
Ale dlaczego są potrzebne? Ja nie widzę w nich ani jednej zalety. Są nachalne i zdzierają pieniądze, szczególnie z nieświadomych ludzi.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:54
jak dla mnie to jakiś scam opinie takie sobie, ale wiadomo nowosc na rynku to i ludzie sie rzuca na to
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:20
śmierdzi oszustami na odległosc, takie instytucje rosna jak grzyby po deszczu i wystarczy wiekszy lub mniejszy spadek na rynku i od razu co głupsi tam lecą :(
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:40
to jakas firemka z krakowa, na finansowym czytałem ze podobno okropna jakosc obsługi klientów i ze koles bedzie z nimi walczył, ale nie napisał czym mu tak podpadła :P
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 12:03
kurcze szkoda ze prawo po prostu nie zabrania takich działalności przecież to jakaś lichwa jest.. tym powinni sie w sejmie zajac a nie skakaniem sobie do gardeł
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:05
a to mutual byłoby dobre jesli byłby chociaz przepis ze np jesli chcesz cos takiego prowadzic to musisz miec kapitał dajmy na to 500 tys zł to wielu oszustów by odstraszyło ;)
Cytuj
be free like a child
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:42
jak bys nie miał co do garnka wlozyc i nie miał od kogo pozyczyc to pewnie też byś szybko do nich poszedł, oni na to liczą tylko :(
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:16
uważałbym na takie firemki bo duzo jest złych opinii o tym parabanku - a takie zazwyczaj są prawdziwe, ludzie jak są oszukani to chca to wszedzie wykrzyczeć, a jak jest ok to nie palą się do chwalenia firm ;)
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:27
też czytałam gdzieś w sieci opinie o tej multi inicjatywie, opinie oczywiście podzielone. Natomiast sorry jak ktoś ma firme i nie może brac pożyczek w normlanym banku to jest sygnał że trzeba zamknąć ten biznes bo jest nierentowny i to na całej lini.
Cytuj
Odpowiedź