• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w czyjś pomysł na biznes?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:38
Niezniszczalna napisał
znam jedną osobę która postanowiła zarabiać właśnie w ten sposób. Jest bardzo popularna w moim mieście a jednocześnie stara się zachować swój wizerunek tylko dla siebie, dba o to by nie być osobą publiczną. Ma udziały w kilku firmach, finansuje nowości i kupuje ogromne budynki w których następnie wynajmuje lokale.


Słuchajcie no jak ktoś ma kasę no i wie co robi, wie w co i gdzie inwestuje to czemu nie. Ja gdybym miała kasę i głowę do interesów też bym wybrała taki biznes. To naprawdę dobry sposób na inwestycje i czerpanie z niej zysków. Niestety nie mam ani jednego ani drugiego więc wiadomo..pozostaje mi praca na etacie.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:47
A dlaczego nie? Ja gdybym miała pieniądze to chętnie bym zainwestowała w pomysł który miałby oczywiście rację bytu, bo nikt nie chce inwestować w coś co nie będzie przynosiło zysków. Ale kilka takich dochodowych firm, w którym ma się swoje udziały i człowiek jest ustawiony
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 15:02
Jasne, jesli ktos ma lepsze pomysły niż my to przecież lepiej je realizować niz swoje slabe :D
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:40
bardzo fajnie mozna tak iwnestować poprzez crowdfunding np na wspieram.to albo polakpotrafi.pl inwestujes i cos ci sie tam powinno zwrócić - trzeba tylko sprawdzić jakie są zasady bo nieraz jest tak ze inwestujesz i tyle nie zwraca ci sie to :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 15:19
ten crowdfunding to bardzo ciekawe zagadnienie. Takie troszkę inicjatywy obywatelskie dla prywatnych przedsiębiorców. Znacie jakieś fajne przykłady?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 14:34
ostatnio został zrealizowany film o Jaśle nazywa się antoś - w całości z środków pozyskanych przez polakpotrafi.pl bardzo dobry, za darmo mozna go w jasielskim jdku zobaczyc
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 15:29
Takie anioły biznesu to na prawdę dobre "instytucje". Wielu mlodych ma teraz know how, ale nie ma srodkow. To bardzo dobra wymiana. Ktos daje wiedze, pomysł, a kto inny srodki. Fajnie tez, gdy instytucje angażują środki w przedsięwzięcia młodych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.10.2014 16:04
Jak sie nie ma swojego pomysłu to sie inwestuje w cudzy, jak sie nie ma kasy to sie sprzedaje pomysl. I tak to sie kreci. I dobrze, ze sie kreci, to nic w naturze nie zginie.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:25
Jeśli ktoś ma kasę i nie boi się ryzyka to oczywiście może zainwestować w czyjś biznes. Ja bym się nie odważyła, boję się inwestowania w rzeczy które nie są pewne. Nawet swojej firmy bałam się otworzyć.
Cytuj
Odpowiedź