• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Studia a własny biznes

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

28.12.2014 9:28
Teraz jest tyle funduszy na start upy, ze studenci wrecz powinni rozkręcać biznesy.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 9:37
Ja również zastanawiałam się nad założeniem swojego własnego biznesu. Aktualnie kończę studia. Chciałabym starać się o dotację z UP od stycznia ponieważ z tego co wiem to wtedy jest największa szansa na dostanie dofinansowania niż pod koniec roku.
Co sądzicie może o Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości?
Czy ktoś z Was z nich korzystał może?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 9:52
Limana napisał
Ja również zastanawiałam się nad założeniem swojego własnego biznesu. Aktualnie kończę studia. Chciałabym starać się o dotację z UP od stycznia ponieważ z tego co wiem to wtedy jest największa szansa na dostanie dofinansowania niż pod koniec roku.
Co sądzicie może o Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości?
Czy ktoś z Was z nich korzystał może?
Kolega tam chodzil, cos tam mu pomogli, ale co sie musial nachodzic to jego. Jak masz dobry pomysl, to probuj. Czemu nie.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 10:25
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to dobra opcja na początek.Na pewno będzie Ci łatwiej ponieważ pomogą ze wszystkimi sprawami urzędowymi. Jednak w dłuższej perspektywie czasu wiele osób z nich rezygnuje ponieważ oferują wiele ograniczeń.
Wracając do tematu to ukończone studia bardzo rzadko mają się do tego co robimy w przyszłości... Sam skończyłem zupełnie inne studia. A zajmuję się czymś innym.
Tak więc obecnie zastanawiam się czy studiowanie ma jakikolwiek sens. Jesli ktoś jest sprytny to poradzi sobie nawet bez studiów
Cytuj
Kasjusz

Niezarejestrowani

19.5.2022 12:15
Zawsze można pogodzić oba studia weekendowo a praca w tygodniu. Ja polecam, żeby było prościej wziąć franczyzę. Podsyłam link do franczyzy, z której ja skorzystałem: https://cortezworld.com/franczyza/
Cytuj
marcorobi1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2022 15:36
Zatrudnij profesjonalnego hakera!
Moje doświadczenie to programowanie, uruchamianie exploitów, konfigurowanie ataków DDOS i lubię wyzwania związane z robieniem rzeczy, z których większość innych się poddaje.

Przykłady:
Ataki spear phishingowe, aby zdobyć konta od wybranych celów.
Mogę łatwo odzyskać hasła do kont większości sieci społecznościowych, zdalnie sterować smartfonami.
Hackowanie kont na Facebooku, Reddit, Instagramie, Twitterze. Skasowanie kartoteki kryminalnej, podniesienie wyniku kredytowego, zmiana oceny w szkole itp.

Pełna oferta pakietowa, uzyskiwanie dostępu do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych.
Hakowanie serwerów internetowych, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Zasadniczo wszystko, czego haker potrzebuje, aby odnieść sukces.

Przykłady:
Po prostu zhakowanie czegoś technicznie.
Powoduje wiele problemów technicznych na stronach internetowych/sieciach, aby zakłócić ich działanie za pomocą DDOS i innych metod.
Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskiwanie od kogoś prywatnych informacji.
Rujnując twoich przeciwników, biznes lub osoby prywatne, których nie lubisz, mogę ich zrujnować finansowo lub aresztować, jak chcesz.

Skontaktuj się przez
Telegram:................... Blackhat_plug
Emaiil:........... smarthacker.pro2@gmail. com
Cytuj
Odpowiedź