• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Studia a własny biznes

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 21:06
karolsia napisał
wg mnie studia staly sie tak pospolite ze ich poziom strasznie spadł .. dobrze ze matury sa coraz trudniejsze w koncu ktos tez musi pracowac w sklepie czy w hucie, a nie kazdy po magistrze a tak naprawde nic nie potrafi
dokładnie, ludzie uczą się w ogólniakach a później idą na studia, gdzie przerabiana jest głównie teoria, nawet praktyki odbiegają od powołania - koleżanka z finansów i rachunkowości podjęła się praktyk studenckich w banku i cały czas.... sprzątała. Bezsens. Ja jestem zwolenniczką techników dających praktyczny zawód, a jeśli już studiować to informatykę lub kierunki techniczne na politechnice.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 10:02
Wlasnie teraz tak jest ze studiowaniem w Polsce, kazdy idzie to i ja tez. Na byle co, zeby byl papierek. Czesto placa za to spora kase, a to i tak do niczego potem sie nie przydaje. Co innego jesli studia sa wyborem i czujemy sie w czyms dobrze.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:35
Niestety nie studia mam skończone inne, a również coś innego robię w życiu. Sporo moich znajomych ma tak samo. W dzisiejszych czasach niestety każdy pracuje gdzie tylko może nie patrząc na wyuczony zawód.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 12:59
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Ja skończyłam psychologię i na razie pracuję w zawodzie, ale ciągnie mnie do zupełnie czegoś innego, bo chciałabym założyć własny antykwariat. Antykwariat bądź księgarnia jest moim marzeniem, a studia wybrałam pod wpływem chwili i chyba panującej mody.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 11:15
Ja skończyłam studia, pracowałam w zawodzie, a potem założyłam biznes w handlu i jest niezle.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:52
I tu jest ten paradoks, czlowiek wybierając studia ma 19 lat, co on wtedy wie o swiecie? Potem konczy studia , bo jakoś sie udało i wcale nie chce pracować w zawodzie. Ot cały nasz system szkolnictwa.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:37
a jestem pedagogiem a pracuje w firmie informatycznej wiec to zupelnie rozne bieguny :) niestety teraz coraz czesciej tak jest :)
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:34
Mała Mi napisał
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Ja skończyłam psychologię i na razie pracuję w zawodzie, ale ciągnie mnie do zupełnie czegoś innego, bo chciałabym założyć własny antykwariat. Antykwariat bądź księgarnia jest moim marzeniem, a studia wybrałam pod wpływem chwili i chyba panującej mody.


Też kiedyś marzyłam o swojej księgarni czy antykwariacie. Nadal chyba gdzieś tam to marzenie jest, ale właśnie. Zawsze jest jakieś ale. Ale nie wiem czy to w Polsce opłacalne? Ale za wysokie rachunki, ale, ale, ale..
Życzę CI żeby Twoje marzenie się spełniło:)
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:45
Ja studia skończyłam zupełnie inne a innymi rzeczami też się zajmuje. Chociaż jeden kierunek studiów przydał mi się w moim zawodzie i go wykorzystuje. Drugi natomiast zupełnie nie i właściwie nie wiem po co go kończyłam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.12.2014 21:22
Wydaje mi się, że wszystko można ze sobą pogodzić, tylko trzeba umieć sobie to dobrze zorganizować. Podstawą jest prawidłowa archiwizacja dokumentów, w taki sposób, zeby szybko móc odnaleźć potrzebne papiery. Dlatego juz na początku warto zainwestować w dopowiednie materiały biurowe (http://www.biuroklub.pl/)
Cytuj
Odpowiedź