• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Strona internetowa firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:33
Mój kolega ostatnio zlecił utworzenie strony swojego sklepu firmie Mobine Studio. Zajmują się i stronami i grafiką i pozycjonowaniem. Chociaż strona była tworzona wg mnie bardzo długo, to myślę, że się opłacało. Niestety nie mogę wypowiedzieć się na temat kosztów, bo nie pytałam, ale zlecenie komuś utworzenia strony na pewno zaoszczędzi Ci dużo czasu.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:12
Wypowiedź została zmieniona przez: karolsia 24.7.2014 11:13
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:14
Sprawdź czy Twoja domena nie ma już hostingu. Czasami gdy wykupujemy domenę jest już z hostingiem. Jeżeli nie musisz wykupić go dodatkowo. Stworzenie strony najlepiej zlecić profesjonalistom. Zrobią to dobrze i wcale nie za duże pieniądze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.7.2014 0:05
Na szczęście na webwave będę mógł potrzenować;) I nic nie zepsuję;)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:36
ja teraz też robie nowa stronke firmowa i poszukuje copywritera który w ciekawy sposob przedstawi moją oferte światu :) macie kogoś poleconego? i nie za drogiego bo to dopiero poczatki :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:15
mutual napisał
ja teraz też robie nowa stronke firmowa i poszukuje copywritera który w ciekawy sposob przedstawi moją oferte światu :) macie kogoś poleconego? i nie za drogiego bo to dopiero poczatki :)


Spróbuj napisać zlecenie na oferii tam jest sporo wolnych strzelców, którzy za niewielkie pieniądze Ci napiszą. Oczywiście są tam też firmy, które jak Ci napiszą cenę to padniesz ale jest tam sporo ludzi którzy naprawdę za niewielkie pieniądze Ci napiszą.
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:30
Bez sensu jest robienie tego we własnym zakresie, no chyba, że się na tym znasz ale z tego co piszesz raczej nie. Zleć to komuś kto zrobi to dobrze i według twoich wytycznych. Będziesz mieć pewność, że o stronę zadbali profesjonaliści.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2014 15:56
Pewnie, zwlaszcza ze teraz juz nie sa to takie drogie sprawy. Mozna sobie pozwolic na zlecenie komus zrobienia nam strony.
Cytuj
Odpowiedź