• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Strona internetowa firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:19
Jeśli chcesz to ja ci założę stronę internetową. Napisz tylko na priv o czym dokładnie miałaby być ta strona itd. Firmy zajmujące tworzeniem się stron www są ok ale ceny mają wysokie. Ja kiedyś zleciłam zrobienie strony seetop.pl i nieźle mnie skasowali. Od tamtej pory sama tworzę strony.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:23
Niestety nie potrafię tworzyć stron www. Na Twoim miejscu zgłosiłabym się do jakiegoś zaufanego informatyka i jemu powierzyła to zadanie. Samemu lepiej nie kombinować bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Moją stronę robił sąsiad i teraz poprosiłam Web Metrics o pozycjonowanie jej.
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:33
Ja bym ci radziła zgłosić się do profesjonalnej firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Skoro to ma być strona dla firmy to nich będzie porządna. Nie ma sensu na niej oszczędzać. Niestety nie znam żadnej firmy godnej polecenia.
Cytuj
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:39
Wszystko zależy od tego czy chcesz mieć byle jaką stronę zrobioną tanim kosztem. Czy chcesz trochę zainwestować i mieć stronę z efektem "WOW". Wybór należy do ciebie. Ja jednak mając firmę i tworząc stronę, która miałaby być jej wizytówką nie oszczędzałabym kasy.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:55
Jesli chcesz żeby to była naprawdę dobrze wykonana strona i zeby robiła na ludziach wrażenie, to moze lepiej zainwestuj te prae groszy w dobrze wykonaną stronę a nie teraz polecisz po kosztach i co chwile będziesz chciał cos poprawiać a to też są dodatkowe koszta.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:40
no a ten 1and1.pl to jak cenowo wyglada? nie jest to przypadkiem tam ze mozesz stworzyc na jakis czas za free a potem placisz straszne pieniadze za utrzymanie tego? chyba wolalabym sama zrobic sobie stronke od zera to nie jest takie trudne..
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 0:12
bardzo dużo stron oferuje 1 rok za darmo. no ale jak już ktoś wyżej pisał, na takich rzeczach, jeśli mają być wykonane profesjonalnie nie powinno się oszczędzać. Ma się rozumieć, do granic rozsądku, ale jeśli coś ma być wykonane dobrze, musi kosztować. Wiadomo, ze na początku działania firmy pieniądze wydawać jest żal, bo nie wiadomo, czy pomysł się przyjmie. Ewentualnie możesz znaleźć grafika za małe pieniądze, który dopiero buduje swoje portfolio, on weźmie mniej a też może być dobry w te klocki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 14:45
lusia944 napisał
bardzo dużo stron oferuje 1 rok za darmo. no ale jak już ktoś wyżej pisał, na takich rzeczach, jeśli mają być wykonane profesjonalnie nie powinno się oszczędzać. Ma się rozumieć, do granic rozsądku, ale jeśli coś ma być wykonane dobrze, musi kosztować. Wiadomo, ze na początku działania firmy pieniądze wydawać jest żal, bo nie wiadomo, czy pomysł się przyjmie. Ewentualnie możesz znaleźć grafika za małe pieniądze, który dopiero buduje swoje portfolio, on weźmie mniej a też może być dobry w te klocki.
jasne, taka strona to bardzo wazna sprawa jest. Lepiej troszke zaplacic, ale przynajmniej ma sie pewnosc ze jest profesjonalna, intuicyjna itd. Z czasem to się zwroci z nawiazką.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:02
to oc ostatnio czytalam to okazuje sie ze jesli strona nie bedzie responsywna czyli np zle bedzie sie wyswietlac na mobilach to bedzie karana przez googla wiec i o tym warto pomyslec wczensiej
Cytuj
be free like a child
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:23
Wykupiłeś domenę z hostingiem czy bez? Najlepiej wynajmij jakąś firmę, która zrobi Ci odpowiednią i przejrzystą grafikę i przygotuję stronę na "tip-top" sam raczej nic nie zdziałasz chyba, że potrafisz to co innego, ale nie ma sensu samemu kombinować, bo później jest na stronie pełno błędów co utrudnia korzystanie.
Cytuj
Odpowiedź