• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

BIG InfoMonitor, KRD, ERIF?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:31
Fajna sprawa. Nie słyszałam jeszcze o tym, ciekawe tylko czy można sprawdzić raport tylko o sobie czy też o innych ludziach? Pewnie nie, bo byłoby to bez sensu prawda?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:23
Jak najbardziej mamy możliwość otrzymania informacji w Krajowym Rejestrze Długów i Biurze Informacji Gospodarczej SA o naszym kontrahencie. Będziemy mieć wówczas większą pewność, że kontrahent jest pewny. W przypadku jeśli firma okaże się być niestabilna możemy zechcieć zmienić warunki lub zerwać umowę.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:59
Tomasz Słupczynski napisał
Jak najbardziej mamy możliwość otrzymania informacji w Krajowym Rejestrze Długów i Biurze Informacji Gospodarczej SA o naszym kontrahencie. Będziemy mieć wówczas większą pewność, że kontrahent jest pewny. W przypadku jeśli firma okaże się być niestabilna możemy zechcieć zmienić warunki lub zerwać umowę.


No i to jest dobre rozwiązanie. Wiadomo, że słowa słowami ale zawsze warto sprawdzić. A jakie informacje trzeba posiadać, żeby taki raport wyciągnąć? Nazwę firmy, nip? A może coś jeszcze innego?
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 17:53
Ja ostatnio widziałam taką reklamę, że jak założysz konto w jakimś tam banku chyba meritum to taki raport możesz sobie pobrać za darmo. Ale ja jakoś nie czuję potrzeby aby taki raport ściągać więc nie będę tego robić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:23
To w pocztowym jest taka akcja teraz. Ale ogólnie raport z bik bezpłatnie można raz chyba do roku pobrać ze strony biku. Te reklamy to troche zerowanie na niewiedzy ludzi, którzy myślą ze dostana cos za darmo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.2.2016 13:30
Daro Sław napisał
Zainteresowany bezpłatną możliwością sprawdzenia raportu o sobie weszedłem na tę stronę jednak jestem już chyba za stary, nie wiem co mam zrobić żeby go pobrać. Mam się skontaktować z opiekunem? Ale że czego ten opiekun jest i jak mam się z nim skontaktować? Nie umiem znaleźć tam interesujących mnie informacji. Chyba wolałbym skontaktować się osobiście i dostać raport od ręki niż wprowadzać swoje dane na jakiejś stronie na której nawet nie ma możliwości się wyrejestrować...
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.2.2016 13:55
co do bik: http://artursarnecki.eu/sprawdz-swoj-bik-szybko-i-bezplatnie/

inne bazy: http://artursarnecki.eu/jak-samemu-sprawdzic-sie-w-bazach-big/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź