• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Problem z pracownikem urzędu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:47
I jak sobie poradziłaś z tym urzędnikiem? Napisz koniecznie bo jestem ciekawy:) Moim zdaniem urzędnik nie powinien prywatnych zgrzytów przenosić do pracy. Mam nadzieję, że zgłosiłaś go do przełożonego jeśli robił problemy.
Cytuj
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:54
Z takimi ludźmi nie warto dyskutować, wiem to z doświadczenia. Mam nadzieje, że bez problemu załatwisz wszystko w urzędzie jeszcze tego samego dnia i nie będziesz musiała odwiedzać szefa tego urzędnika. Napisz nam koniecznie jak ci poszło.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:32
A dlaczego miałby Ci ich nie wydać? Urząd to urząd, on ma swoje obowiązki, z których musi się wywiązywać. Idź normalnie do urzędu i załatw to co masz załatwić.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:39
Nie ma się co przejmować to też tylko człowiek. po prostu idź normalnie do urzędu i załatw to co masz załatwić. On tam pracuje Ty jesteś petentem i tyle w tej sprawie. Osobiste jakieś zaszłości odchodzą na bok w takiej sytuacji, przynajmniej powinny.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:05
No proszę cię a ile wy macie lat? 10? i jesteście w piaskownicy? Bez przesady. W pracy prywatne spory i uprzedzenia idą na bok. On jest urzędnikiem ty petentką i żadne spory osobiste nie powinny tego zmieniać.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:25
Nie ma się co przejmować jakimś urzędnikiem. Przecież nie on jeden pracuje w tym urzędzie prawda? Poza tym praca do praca, a spory zawodowe to już inna sprawa. Myślę, że nie powinien tego przywoływać w urzędzie, a jeżeli to zrobi to świadczy o tym, że jest nieprofesjonalny.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:35
ja ostatnio miałam spięcie z panią z orange, była hamska i w ogóle nie przygotowana do rozmowy wiec powiedziałam jej ze nie moja wina że zatudniają studentów którzy czytać nie potrafią i prosze o przełączenie mnie do mężczyzny ktory bedzie kompetentny haha z facetem od razu załatwiłam sprawe :D
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 15:26
Jak jest problem, składamy skargę i po kłopocie. Urzędnik to w pewien sposób osoba która oferuje usługi, jeśli robi to zle to należy zaskarżyć i juz.
Cytuj
Odpowiedź