• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Banners broker - ktoś słyszał? Jakie opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:48
Witam,
ostatnio na internecie trafiłem na ofertę firmy Banners broker. Ktoś z was o niej słyszał? Czytałem że zarabaić u nich można w jakiś sposób na reklamie i na wykupowaniu jakiś paneli. Nie bardzo orientuje się na czym to do konca polega.Ktoś z was miał z nimi styczność?Jakie sa wasze opinie na ich temat
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:27
Też ostatnio obiła mi się o uszy ta firma, z tym że dostałem propozycję dołączenia przez link polecający, do tego chyba było trzeba coś w to zainwestować, a że jestem przeciwnikiem MLM, nawet się w to nie zagłębiałem - podobno jest to bardzo ryzykowny sposób zarobku i można stracić wszystko co się w to włożyło.
Cytuj
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 18:24
Pierwsze słyszę o takiej firmie. Nie wygląda mi to na jakąś zaufaną firmę. Raczej Stroniłbym od takich niepewnych inwestycji. Być może są to jacyś zwyczajni naciągacze.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 1:19
Proszę Cie! Banners Broker nie od dziś słychać że upadają i z roku na rok przędą coraz gorzej. Wiem, bo sam interesowałem się nimi. Nie zyskasz a tylko stracisz. Jakbym miał inwestować swoje pieniądze to wolałbym poszukać bardziej pewnej i bezpieczniejszej inwestycji. W końcu chodzi o moje pieniądze.
Cytuj
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 18:03
Zaciekawiłeś mnie tym. Poszukałem trochę informacji na ich temat i muszę przyznać, że nie mają najlepszej opinii. Dużo osób zainwestowało i piszą, że tam można tylko stracić. I robią problemy jeśli chcesz wypłacić swoje pieniądze. Cóż wiele jest na ich nie korzyść i nie wydaję mi się aby ta firma była warta inwestowania. Skoro chcesz pomnożyć pieniądze to może zainwestuj w złoto?
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:20
Pierwszy raz słyszę o tej firmie. Jeśli rzeczywiście mają nieciekawe opinie to odpuściłabym sobie. Poza tym nie wierzę w zarabianie na reklamie. Dla mnie ich oferta jest trochę podejrzana, już nie jedna firma oferowała łatwy zarobek i zazwyczaj nie kończyło to się zbyt dobrze.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:12
Ja też nie miałem jeszcze z nimi styczności ale po tym co piszą na internecie i jaką mają opinie to raczej nie zdecydował bym sie na współprace z nimi. Ofertę to oni mogą mieć bardzo fajną ,ale dla Ciebie powinno liczyć sie jakie masz z tego rzeczywiste zyski.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:08
Nie chaj się w BB bo wyjdziesz na tym tak jak ja! Wpakowałem w to mnóstwo kasy i nie zarobiłem nic! BB to piramida. Zarabiają tylko ci co są na samej górze. Najlepiej będzie jak poszukasz lepszego sposobu na zarobek, mówię ci. Może jakiś program partnerski?
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:21
Tylko nie wszystkie programy partnerskie sa opłacalne. Jak widziałam to ofert na internecie jest naprawdę sporo ale nie które są aż śmieszne. Jak dobrze poszuka , to na pewno cos znajdzie ale życze powodzenia.
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:21
A czy program partnerski to nie piramida? W internecie są zapewnienia, że Banners Broker to pewny zysk, ludzie pokazują strategie zarabiania, jak inwestować, żeby dużo zyskać i tak dalej, a jak dla mnie to nic innego jak ogromny zysk ale dla właścicieli strony. Nie ma pewnego zarobku przez internet po prostu.
Cytuj
Odpowiedź