• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Banners broker - ktoś słyszał? Jakie opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

17.3.2015 12:41
ostatnio poznałem gościa co miał problemy finansowe zwłaszcza przez BB na który strasznie sie zapozyczył zeby zainwestować. program partnerski padł nie wypłacił nic stracił pełno pieniedzy i zdrowie, poznałem go w psychiatryku, próbował sie 2 krotnie powiesić. nie polecam.
Cytuj
ramzes7007

Niezarejestrowani

10.5.2015 16:46
Ja straciłem 50 tyś. I nakręciłem wiele osób na to oszustwo. Próbowałem cokolwiek wypłacić i lipa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.12.2015 21:06
Harry napisał
Nie chaj się w BB bo wyjdziesz na tym tak jak ja! Wpakowałem w to mnóstwo kasy i nie zarobiłem nic! BB to piramida. Zarabiają tylko ci co są na samej górze. Najlepiej będzie jak poszukasz lepszego sposobu na zarobek, mówię ci. Może jakiś program partnerski?
A kto by mial zarabiac?! Ci na dole?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 22:31
Baners Broker nie jest czymś nowym na rynku. Jeżeli słychać o nim, to z pewnością jakiś czas panowie za niego odpowiedzialni, odczekali, trochę w internecie się wyciszyło, a teraz ponownie wracają tylko po to żeby ściągnąć pieniądze od kolejnych naiwnych osób. Ja dałem sobie spokój z BB w maju 2013 roku, kiedy byli niewypłacalni. Grupa osób która inwestowała straciła pieniądze, które rzekomo zarobiła ale w żaden sposób nie mogła ich wypłacić. I tak jest z większością firm podobnych do tej - Just Been Paid, Rici, itp. Radzę się od nich trzymać z daleka.
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 21.12.2015 22:34
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Godzic

Niezarejestrowani

22.12.2015 9:18
Dobrze, ze Pan to pisze. Ludzie, którzy czytają to forum Panu ufają, może dzięki temu ktoś uniknie wtopy.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 11:07
W BB stracili Ci, którzy naiwnie i bez jakiejkolwiek ochrony weszli w ten "biznes".
Trzeba wiedzieć jak analizować tego typu programy.
Nie wierzyć ślepo w to co inni Ci mówią/piszą "po roku kupisz dom nad morzem - apartamentowiec" bzdury..
BB od samego początku mi się nie podobało. Choćby dlatego, że wypłaty nie szły na "klik" a i stan konta rezerw nie był nikomu znany.
Są programy lepsze i gorsze. Trzeba tylko wiedzieć na którym da się zarobić. To jest jak z wejściem na giełdę, nie kupisz byle jakich akcji pierwszych z brzegu, jeżeli chcesz zarobić to trzeba poddać je analizie i wyciągnąć wnioski.
Tutaj jest tak samo.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 22.12.2015 12:36
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 15:41
Daniel napisał
W BB stracili Ci, którzy naiwnie i bez jakiejkolwiek ochrony weszli w ten "biznes".
Trzeba wiedzieć jak analizować tego typu programy.
Nie wierzyć ślepo w to co inni Ci mówią/piszą "po roku kupisz dom nad morzem - apartamentowiec" bzdury..
BB od samego początku mi się nie podobało. Choćby dlatego, że wypłaty nie szły na "klik" a i stan konta rezerw nie był nikomu znany.
Są programy lepsze i gorsze. Trzeba tylko wiedzieć na którym da się zarobić. To jest jak z wejściem na giełdę, nie kupisz byle jakich akcji pierwszych z brzegu, jeżeli chcesz zarobić to trzeba poddać je analizie i wyciągnąć wnioski.
Tutaj jest tak samo.


A skąd wiedzieć na którym można zarobić? Każdy z programów na początku jakiejś populacji daje zarobić a potem się zwija.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 20:33
Stanisław Bińkiewicz napisał
A skąd wiedzieć na którym można zarobić? Każdy z programów na początku jakiejś populacji daje zarobić a potem się zwija.


Odpowiednia strategia, rozeznanie w "terenie", wg mnie bardzo ważne - kontakt z adminem (idzie wyłapać na jakim etapie jest program ze zwykłej wypowiedzi), analizowanie sygnałów braku wypłat "instant", stan konta rezerw, dzienne wypłaty z programu kontra wpłaty, zobowiązania wobec użytkowników, blokady kont - wszystko jest ważne. Czytanie forum zarówno w kraju jak i za granicą. Skupienie się na danym projekcie.
I tak jak powtarzam każdemu, ochrona wkładu własnego.
Wówczas wchodząc mamy wycenę ryzyka w sposób czysty i klarowny.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 23.12.2015 2:04
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 23:05
Daniel napisał
Stanisław Bińkiewicz napisał
A skąd wiedzieć na którym można zarobić? Każdy z programów na początku jakiejś populacji daje zarobić a potem się zwija.


Ja tak ZARABIAM od 2 lat i nie straciłem ani grosza. Odpowiednia strategia, rozeznanie w "terenie", wg mnie bardzo ważne - kontakt z adminem (idzie wyłapać na jakim etapie jest program ze zwykłej wypowiedzi), analizowanie sygnałów braku wypłat "instant", stan konta rezerw, dzienne wypłaty z programu kontra wpłaty, zobowiązania wobec użytkowników, blokady kont - wszystko jest ważne. Czytanie forum zarówno w kraju jak i za granicą. Skupienie się na danym projekcie.
I tak jak powtarzam każdemu, ochrona wkładu własnego.
Wówczas wchodząc mamy wycenę ryzyka w sposób czysty i klarowny.


Ale Banners Broker na początku też rewelacyjne się rozwijał. Tzw. mentorowie z Polski latali za granice, nie pamiętam, chyba do Stanów, aby spotkać się z założycielami, którzy roztaczali wspaniałe wizje i zachęcali do wchodzenia w biznes. Wtedy na początku również internet huczał z zachwytu. BB miał świetne recenzje i szło to do pewnego momentu. A potem klaps.
Jeśli więc Pan zarabia, serdecznie gratuluję.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 1:16
Stanisław Bińkiewicz napisał

Ale Banners Broker na początku też rewelacyjne się rozwijał. Tzw. mentorowie z Polski latali za granice, nie pamiętam, chyba do Stanów, aby spotkać się z założycielami, którzy roztaczali wspaniałe wizje i zachęcali do wchodzenia w biznes. Wtedy na początku również internet huczał z zachwytu. BB miał świetne recenzje i szło to do pewnego momentu. A potem klaps.
Jeśli więc Pan zarabia, serdecznie gratuluję.


Każdy program, zaczyna się i kończy. Wcześniej czy później. Jednakże zawsze są sygnały na plus i minus.
Czy aby posiedzieć w nim jakiś trochę dłużej? lub ewakuacja w trybie natychmiastowym.
BB również takie sygnały dawał.
W chwili obecnej tworzy się takich platform dziesiątki, ważne aby wybrać tą która daje zarobić realnie.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź