• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Banners broker - ktoś słyszał? Jakie opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:39
ja słyszałem, że jest to odpowiednik amber gold. a żeby zarobić na prawdę, trzeba naciągnąć na to masę ludzi. wiadomo jak amber gold skończył więc jeśli chodzi o pytanie czy warto - odpowiedź jest chyba jasna. niby są ludzie, którzy na tym zarabiają, ale to raczej zwyczajny scam.
Cytuj
Carpe diem
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 10:58
Nie znam tej firmy ale ja takim nie za bardzo ufam, zanim zaczęłabym współpracę porządnie bym to przemyślała i przeczytała opinie na ich temat.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:33
Nie znam tej firmy, ale ja nie mam żadnego zaufania do tego typu firm, popytaj wśród znajomych lub poczytaj opinie w internecie zanim się w coś takiego zaangażujesz.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:40
Spookey napisał
ja słyszałem, że jest to odpowiednik amber gold. a żeby zarobić na prawdę, trzeba naciągnąć na to masę ludzi. wiadomo jak amber gold skończył więc jeśli chodzi o pytanie czy warto - odpowiedź jest chyba jasna. niby są ludzie, którzy na tym zarabiają, ale to raczej zwyczajny scam.


Jak już słyszę amber gold to mi słabo. Tylu ludzi ilu oni oszukali to tylko oni wiedzą. I tak tu zaufać komukolwiek. Wychodzi na to, że lepiej by było trzymać pieniądze w skarpecie albo pod materacem.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:55
Ale to trzeba miec strone i to dobrze wyświetlaną bo w innym wypadku to nie ma sensu.Zreszta takie strony powstały tylko po to żeby to oni na tym zarabiali a nie ty. ty jesteś po prostu jednym z wielu, z ktorych zdzierają.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.11.2014 19:21
Nie wchodźcie w BB! Ja w tym utopiłem ponad 750 dolarów. To działa na zasadzie schematu Ponziego (piramida finansowa). Kasa płynie z wpłat nowych członków. dzięki temu co jakiś czas pokazują, ze coś płacą. Co kilka miesięcy zmieniają wersję programu i każą robić odpłatną migrację srodków do nowej wersji. Dzięki temu znów kilka osób dostaje wypłatę i oszustwo kręci się nadal. Kilka miesięcy temu uruchomili "własny procesor płatniczy", który oczywiście tylko przyjmuje wpłaty i niczego nie wypłaca.
Polecam także trzymać się z daleka od LibertaGia, która jest młodszą kopią BannersBroker, tyle, że nie wymagają tam własnego wkładu
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:37
Ja nie znam ich chociaż słyszałam o nich. Niestety nie zna nikogo kto by się tym zajmował. Musiałbyś się dowiedzieć czegoś od kogoś kto bawi się w to i wie co z czym. Nie wiem czy do końca sugerować się opiniami w internecie ale zawsze możesz zaglądnąć co piszą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.1.2015 11:30
Ja byłem w bb i mnie zapewniano że zarobie kasę i co 750 dolara długu tak właśnie zarobiłem. nie pchajcie tam kasy bo i tak nic nie zarobicie..
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 11:43
Ile trzeba tam wpłacić pieniędzy aby zacząć pracę ?
Na sam początek?
Czy podpisuje się tam jakąś umowę? Czy może po prostu zakładamy konto i wszystko jest na oko?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.1.2015 17:30
piramida
Cytuj
Odpowiedź