• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie na agroturystykę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:45
W przypadku takich interesów , dobry punkt to podstawa sukcesu. ja miałem okazje raz być, w takim ośrodku agroturystycznym w łódzkim i szczerze mówiąc gdybym miał zapłacić to na pewno bym tam nie pojechał. Jak dla mnie to tylo strata pieniędzy bo nie było tam nic ciekawego.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:08
no wlasnie z tymi cenami agroturystyki to roznie w zakopanem najdrozej - ja w bieszczadach płaciłam 30 zł za nocke i 15 zł za dziecko, nie jedlismy tam tylko w restauracjach i t ow sumie był największy koszt bo taki obiad dla 3 osobowej rodziny spokojnie do 100 zł sięgał - bylismy jakies 4 dni a wydalismy około 900 zł no parodia po prostu...
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:47
mutual napisał
no wlasnie z tymi cenami agroturystyki to roznie w zakopanem najdrozej - ja w bieszczadach płaciłam 30 zł za nocke i 15 zł za dziecko, nie jedlismy tam tylko w restauracjach i t ow sumie był największy koszt bo taki obiad dla 3 osobowej rodziny spokojnie do 100 zł sięgał - bylismy jakies 4 dni a wydalismy około 900 zł no parodia po prostu...
No taki koszt jest bardziej prawdopodobny.
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:32
Gość napisał
Jak ktos niezle zarządza takim interesem to można ładnie zarobić. Ja ostatnio jak bylem w górach to koleś miał pensjonat 10 pokoi, serwował fajne góralskie jedzenie. tanio nie było, ale na prawdę warto. I na pewno tam wrócę. I będę polecał. Faktem jest, że jak się ma w jakimś dobrym miejscu to można liczyć na zarobek cały rok, ale ludzie teraz chętnie nawet na weekendy gdzieś jeżdżą, wiec jak ktoś ma dobry pomysł i fajny punkt to nawet na Lubelszczyźnie zarobi.
właśnie, wg mnie nawet jeśli okolica est niezbyt atrakcyjna, a właściciel potrafi urozmaicić pobyt to interes może się kręcić. No bo jak nie ma atrakcji, to trzeba je znaleźć i zrobić samodzielnie, żeby zainteresować gości. Z resztą ludzie też są różni. Jednych interesują zabytki, inni zrobią wszystko by nie zwiedzać, a jeszcze inni wyjeżdżają by poleniuchować poza miejskim zgiełkiem. Trudno jest dogodzić wszystkim.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 14:42
Moje marzenie maly domek na wsi, agroturystyka i tak sobie zyc. AH eh
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:24
Anka napisał
Otwierając własną działalność trzeba na bieżąco śledzić dotacje dostępne na rynku bo czasami można trafić na coś bardzo ciekawego. A tak w ogóle zastanawiam się dlaczego rolnik ma szansę na tylko 100 tysięcy i to pod warunkiem, że ma wkład własny, a normalna osoba fizyczna może dostać 300 tysięcy. Dlaczego tak dziwnie jest?
Może rolnicy są uważani za agro-mistrzów i ci od dotacji twierdzą pewnie, że rolnikom prościej będzie taki biznes rozkręcić. Poza tym większość rolników chcących taką działalność założyć pewnie już ma odpowiednie miejsce - chociażby działkę na budowę.
Cytuj
Carpe diem
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 10:34
Jeżeli jesteś rolnikiem to zapytaj w KRUS, wiem, że oni dają taką możliwość wzięcia dofinansowania ale najlepiej zapytaj na miejscu, ktoś Ci doradzi co zrobić.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:31
Jeżeli tylko masz możliwość starania się o dofinansowanie z Unii uważam, że jak najbardziej warto a nawet trzeba spróbować. Popytaj w KRUSIE jeżeli jesteś rolnikiem lub poczytaj w internecie.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:41
Sali napisał
W przypadku takich interesów , dobry punkt to podstawa sukcesu. ja miałem okazje raz być, w takim ośrodku agroturystycznym w łódzkim i szczerze mówiąc gdybym miał zapłacić to na pewno bym tam nie pojechał. Jak dla mnie to tylo strata pieniędzy bo nie było tam nic ciekawego.


Zależy co masz na myśli mówiąc że nie było tam nic ciekawego. Ludzie czasami specjalnie jeżdżą do takich gospodarstw tylko po to żeby odpocząć od zgiełku miasta i ciągłego ruchu no i po to żeby pobyć na łonie natury.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:21
Spookey napisał
Anka napisał
Otwierając własną działalność trzeba na bieżąco śledzić dotacje dostępne na rynku bo czasami można trafić na coś bardzo ciekawego. A tak w ogóle zastanawiam się dlaczego rolnik ma szansę na tylko 100 tysięcy i to pod warunkiem, że ma wkład własny, a normalna osoba fizyczna może dostać 300 tysięcy. Dlaczego tak dziwnie jest?
Może rolnicy są uważani za agro-mistrzów i ci od dotacji twierdzą pewnie, że rolnikom prościej będzie taki biznes rozkręcić. Poza tym większość rolników chcących taką działalność założyć pewnie już ma odpowiednie miejsce - chociażby działkę na budowę.


Dokładnie, nie tyle nawet co działkę ale mogą mieć nawet odpowiedni budynek na agroturystykę. Przecież właśnie o to chodzi, że taka agroturystyka jest z reguły na wsiach a tam ludzie ubezpieczają się w KRUSie co za tym idzie to tam najczęściej są dotacje na ten cel.
Cytuj
Odpowiedź