• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie telefon dla firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:13
W jakiej sieci macie telefony firmowe? Kto ma teraz najlepszą ofertę? Muszę pilnie kupić pięć nowych telefonów służbowych i nie chciałbym wybrać jakiegoś badziewia. Obecnie mam dwa telefony w Play ale trochę mnie ta sieć denerwuje bo nie wszędzie jest zasięg. Tak poza tym wszystko jest u nich ok.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:51
Orange ma dobre oferty, fajne zniżki i zasięg wszędzie. Mam i prywatny i służbowy telefon u nich od lat i jest okej. Play na początku miał super oferty, promocje ale ten czas juz minął i teraz oferty sa coraz slabsze.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 11:06
Również polecam Orange. Mają bardzo atrakcyjną ofertę i o ile nie dasz się skusić na BARDZO zachęcające dodatki, gdy będą do Ciebie później dzwonić, to abonament wyjdzie Ci niziutki.
A teraz jest jeszcze jakaś akcja w Saturnie - nie wiem czy w każdym, ale w którymś na Śląsku się z nią spotkałam. Za kupno jakiejkolwiek usługi w punkcie Orange w sklepach Saturn dostaje się kartę podarunkową na zakupy. Zyskałam tak 600 zł - na zakupy w Saturnie w zamian za to tylko, że przedłużyłam umowę właśnie u nich.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 18:33
Z tego co się orientuje to Play ma godną uwagi ofertę. Ma chyba najtaniej, telefony które oferują dla firm są dobre i wytrzymałe. I ma wiele zalet. Ale jeśli masz już dość Play to może T-mobile? Ma dla firm daje bogaty wachlarz możliwości. Porównaj sobie ich ofertę z innymi a zobaczysz że wypada całkiem nie źle.
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 22:24
Wytrzymałość telefonów raczej nie zależy od operatora, a od producenta. Mam uraz do Play i raczej nie podpisałabym z nimi umowy. też jestem fanką Orange, dla stałych klientów mają bardzo dobre oferty, więc myślę że warto skorzystać. Jeśli chodzi o zasięg to na zabitych dechami wioskach czasami się traci, ale tam biznesu się nie robi ;)
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 16:46
Mój brat prowadzi firmę i wybrał ofertę... Red Bull Mobile. Co prawda nie ma chyba czegoś takiego jak osobna oferta RBM dla firm, ale brat korzysta z najniższego abonamentu i bardzo mu się opłaca, bo ma do wszystkich sieci nielimitowane darmowe rozmowy, a wiadomo, to właśnie rozmowy są najważniejsze w biznesie. Z resztą ich oferta z telefonem też jest dobra, bo abonament już od 5 dych, a taki telefon tech chyba można wziąć na firmę.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:30
Ja mam wszystkie telefony w Plusie i nie narzekam. Rozmowy są tanie, sms-y też. Telefon mam bardzo dobry i jak na razie nie szwankuje a płacę za niego naprawdę nie wiele. Miałam wziąć telefony w Play ale podobno mają problemy z zasięgiem:/
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:28
u nas cała firma ma w tmobile służbowe telefony i bardzo dobrze chodzą :) kiedyś pracowałam w firmie gdzie miałam służbuwkę z playa i to była porażka, zerowy zasięg cały czas prawie, jakieś trzaski i szumy no po prostu porażka - tutaj w tmobile wiadomo też zdarzają się takie dni ale wtedy zazwyczaj mam esa ze jest jakaś konserwacja na liniach
Cytuj
be free like a child
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:21
A to ja czytałam że chyba Play ma najlepszą taka oferte dla fimr. Co prawda ja nawet w ich sieci nie mam swojego osobistego telefonu ale jak sie tak po sprawdza te wszystkie oferty to ich jest to najkorzystniejsze.
Cytuj
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 18:56
Z oferty plusa raczej bym nie skorzystał. Osobiście mam firmowy telefon w Play, ale jeśli wybór należałby do mnie wybrałbym Orange lub T-mobile. Orange - bo brat ma i nie narzeka, a T-mobile bo przeglądając ich ofertę wydawała mi się kusząca, jednakże nie wiem jak to jest z nimi teraz.
Cytuj
Odpowiedź