• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie telefon dla firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:03
Widzę, że nie tylko ja miałam problemy z Play... Obecnie mam telefon w T-mobile i jestem bardzo zadowolona. Zasięg jest, fajne pakiety mi dodali i w miarę niski abonament z darmowymi minutami. Na razie nie mam co narzekać, zobaczmy co będzie za jakiś czas.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:01
Ja mam telefon służbowy w Plusie i nie mam zamiaru go zmieniać. Pokusiłam się kiedyś na ofertę Orange i za sms-a w Polsce płaciłam 61 groszy! Nie była to jednak oferta dla firm tylko zwykła ale sam fakt. Za granicę sms-y są tańsze. Zerwałam z nimi umowę od razu jak zorientowalam się co jest grane.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:29
wychodzi na to ze kazda sieć ma swoje walety i zady :-) ja orange odradzam jak tylko moge - mam od nich internet mobilny i utopilam bo place 30 zl miesiecznie a modem co rusz sie chrzani ghrr wiec place sobie te 2000 w ramach na dwa lata, jak tylko minie ten okres zrywam umowe i zadnego wiecej oranga.. moze ktos z was chce kupic internet za 30 zł miesiecznie z juz naprawionym modemem za free ?
Cytuj
be free like a child
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:27
Nadal mam problem z wyborem telefonu a raczej sieci, bo telefon mam już upatrzony:) Orange odpada. Przejrzałem ich ofertę i nie przemawia do mnie. Play też nie bo boję się, że będą problemy z zasięgiem. Zastanawiam się nad plusem albo T-mobile...
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:34
Ja też mam play i nie narzekam. Z zasięgiem również nie ma problemu. Jeżeli play Ci nie odpowiada może spróbuj z T-mobile? Wiem, że oni też mają różne oferty dla firm.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:38
Ja mam PLAY ale nie narzekam. Ostatnio na firmę bardzo reklamują się w T-Mobile więc może zerknij na ich ofertę. Wiem, że też dosyć dobre pakiety ma Orange więc może akurat Tobie ich oferta przypasuje. Po prostu musisz się przejść po operatorach i wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 16:43
Może Plus? Ma całkiem niezłą ofertę, ale jeśli planujesz częste wyjazdy za granicę to od razu radzę kupić ci międzynarodową kartę SIM od Truphone. Dzięki niej będziesz płacił za rozmowy jak za połączenia lokalne. Nie od dziś wiadomo, że roaming poza UE jest strasznie drogi więc lepiej się zabezpieczyć. A z tego co pamiętam Truphone daje możliwość podsiadania do ośmiu numerów na jednej karcie.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:08
zuza napisał
Może Plus? Ma całkiem niezłą ofertę, ale jeśli planujesz częste wyjazdy za granicę to od razu radzę kupić ci międzynarodową kartę SIM od Truphone. Dzięki niej będziesz płacił za rozmowy jak za połączenia lokalne. Nie od dziś wiadomo, że roaming poza UE jest strasznie drogi więc lepiej się zabezpieczyć. A z tego co pamiętam Truphone daje możliwość podsiadania do ośmiu numerów na jednej karcie.


Plus na firmowego nie polecam. Weź chociażby t-mobile albo play mają fajne oferty firmowe i na pewno dużo bardziej atrakcyjne niż plus czy orange. Znajoma ma firmowe właśnie z t-mobile i jest bardzo zadowolona.
Cytuj
Odpowiedź