• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rabaty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:06
no tak jesli masz 10% przy 200 zł to juz coś lepiej to jest, albo darmowa dostawa czy jakies gratisy :) my ostatnio kupilismy marynarke za 700 zł, i w gratisie dostalismy muche i chusteczke o wartosci 50 zł to juz była dobra promocja :)
Cytuj
be free like a child
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:17
z rabatami jest fajna sprawa o ile to nam sie one opłącają, a niestety firmy robię pod siebie puszczają bubla na promocji i myslą że ludzie sie na niego rzucą i dokupią do niego jeszcze coś.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:28
sama prowadząc biznes często robie takie akcje rabatowe, wystawiamy wtedy rzeczy które maja krótki termin przydatności np kosmetyki i dajemy rabat 60% bo to i tak lepiej żeby się sprzedało niż żebyśmy wywalili to na śmietnik.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:42
Ludzie nabierają sie na rabaty i będa sie nabierac, to chyba jedna z najlepszych form promocji, fajnie jest cos dostać za pol ceny, nawet jeśli nie jest nam to potrzebne, wiem bo sam sie na tym często łapie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 10:44
Często również i banki proponują różnego rodzaju programy rabatowe, obecnie najpopularniejszy i chyba najbardziej rozbudowany jest ten w Credit Agricole.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:36
ostatnio miałam fajnie bo zrobiłam zakupy za 350 zł w mc arthurze i mogłam sobie wybrać torebkę jaką chce za darmo :) to się opłacało
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:13
z tą torebką to rzeczywiście fajna promocja, ale te 350 zł to też nie mało. wiem ze buty tam sa drogie i za głupie adidasy trzeba zapłacić 120 zł ale nie każdego stać niestety na takie zakupy :(
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:49
no nie wiem nessa dobre buty to spokojnie 300 zł kosztują niestety :) ta promocja z torebką wtedy ma chociaz jakiś sens :D
Cytuj
Odpowiedź