• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rabaty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:39
mania gdzie byla taka promocja? to sensowniejsze niz te niby 20% przy zakupie za 200 :) w cna sa czesto fajne rabaty i darmowa wysylka w sklepie online :) ostatnio jeszcze allegro zaczelo szalec z rabatami i co rusz dostaje np 20% na całe zakupy :)
Cytuj
be free like a child
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:24
Dziękuję za odpowiedzi i na pewno wezmę sobie wasze rady do serca. Postanowiłam wprowadzić rabaty do sklepu i drukarni, na razie na jakiś czas. Zobaczę jak zareagują na to klienci. Jeśli im się spodoba to wprowadzę to na stałe.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:30
Rabaty są super, więc jeżeli jeszcze z nich nie korzystałaś to zachęcam. Ludzie naprawdę je lubią i mówią to nie tylko jako przedsiębiorca ale również jako klient. Ja zawsze bardzo chętnie z nich korzystam. Fajną promocją są również różnego rodzaju gratisy dołożone do zamówienia.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:49
To bardzo dobra strategia marketingowa. Ludzie uwielbiają gratisy, jakieś rabaty czy zniżki. I mówię to po sobie. Sama chętnie wracam do sklepu, w którym coś fajnego otrzymałam jako gratis. Nie muszą to być żadne długopisy ale coś fajnego na przykład karteczka z podziękowaniem. Wszystko zależy od tego w jakiej jesteś branży.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:57
Danka napisał
Dziękuję za odpowiedzi i na pewno wezmę sobie wasze rady do serca. Postanowiłam wprowadzić rabaty do sklepu i drukarni, na razie na jakiś czas. Zobaczę jak zareagują na to klienci. Jeśli im się spodoba to wprowadzę to na stałe.


To super, napisz nam jak Ci idzie. Mnie osobiście też rabaty przyciągają. Ostatnio jak kupowałem plecak w sklepie sportowym dostałem rabat 30zł zniżki na kolejne zakupy. Co prawda przy zakupie za 150zł ale zawsze coś.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 14:58
To jest fajny sposob, ludzie lubia promocje, nawet rabaty 5 procentowe beda przyciagac.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:45
no nie wiem mnie rabat 5% nie rusza, wrecz odstrasza jesli np jest od przy zakupach od 50 zł
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:22
dekoria.pl ma takie rabaty ze buty spadaja np 5% przy zamowieniu za 200 zł a tesco juz w ogole bije wszystkich tymi głupimi club pointami- zbierałem rok i co za to miałem? znizke na mleko 0.5 zł !!
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:42
no co ty tesco i rabaty? ostatnio zamawiałem zakupy i było cos takiego jak dwa za jeden oczywiscie dostałem tylko jedno opakowanie lodów, mam nadzieje ze to drugie smakowało dostawcy !!
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 12:11
no dobra ale np teraz szukalam sobie na modbisie jakis kurtek i przy 200 zł za kurtke to 10% robi mi już dobrze bo to praktycznie darmowa dostawa :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź