• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Reklama na fb

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:39
no dobra mowicie ze reklama na fb ale ja dalej powtorze reklama na FB nie ma na celu zwiekszenia sprzedazy tylko ruchu ! ile masz budzetu miesiecznie? jesli mniej niz 600 zł to nie warto sie w to bawic na fb...
Cytuj
be free like a child
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:08
Zarabiam średnio 1000 złotych miesięcznie. Czyli odradzasz mi reklamę na fb? W takim razie w co mam zainwestować by zacząć zarabiać? Nie znam się za bardzo na reklamie... Będę wdzięczna za wszystkie propozycje.
Cytuj
lara-cr0ft

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 20:43
animka napisał
no dobra mowicie ze reklama na fb ale ja dalej powtorze reklama na FB nie ma na celu zwiekszenia sprzedazy tylko ruchu ! ile masz budzetu miesiecznie? jesli mniej niz 600 zł to nie warto sie w to bawic na fb...
przecież strony internetowe zarabiają właśnie na ruchu, a jeśli dodatkowo ktoś coś sprzedaje, to im więcej wyświetleń przez różne osoby, większa szansa na to ze sprzedaż będzie większa. żeby więcej zarabiać na swojej stronie proponuję google adsense i właśnie fb. fb da odwiedziny strony a adsense kasę z tych odwiedzin.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 9:37
ale weźcie pod uwage ze laska zarabia 1000 zł co jest niczym w porownaniu z kosztami sensownej reklamy, wg mnie nie warto sie pchac tylko budowac baze klientow i rypac zeby bylo minimum 5000 i z tego 2000 na reklame .
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 11:14
Reklama na FB wcale nie jest taka droga, możesz regulować sobie ile pieniędzy dziennie chcesz wydać. 2zł to najmniejsza kwota na dzień.
Reklama na Fb powoduje, że ma się więcej ludzi, którzy Cię lubią ale niekoniecznie uczestniczą chętnie w dyskusjach.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:45
jeśli już zarabiasz na blogu to taka reklama się opłaci - bo na niej nie stracisz gdyż się zwróci, a możesz zyskać więcej odwiedzających, którzy będą generować większe dla Ciebie dochody . Jeśli jednak na razie nie zarabiasz, to proponuję zdobywać odwiedzających osobiście i powoli rozpocząć zarabianie.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 2:54
ja trochę interesowałam sie cenami reklam na facebooku i szczerze mówiąc nie myślałam ze to jest aż tak tanie.Wystarczy się troche zapoznać z ich ofertą. Moi m zdaniem można na tym fajnie skorzystać.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:49
No w sumie tyle ludzi korzysta z facebooka. Tyle że like tam mogą nie odzwierciedlać zainteresowania Twoim blogiem. Pamiętam moja znajoma rozklejała naklejki z adresem swojego bloga i troche jej się ruszyło. Może spróbuj jeszcze jakiś konkurs czy coś i ogłoś to na jakiś forach konkursowych.
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 17:38
Peppa napisał
Znam dziewczynę, która ma funpage swojego bloga i zainwestowała w reklamę na fb. Obecnie ma ponad 9 milionów wejść na blogu i ok 200 tysięcy fanów na fb. Zauważyłam, że największą popularnością cieszą się blogi na których jest dużo zdjęć a mało treści... Ludziom się chyba czytać nie chce.
No ostatnio jest jakis bum na obrazki z fryzurami, paznokciami itp. ewentualnie bardzo ładne zdjęcia na fotoblogach cieszą się popularnością, ale to też różnie bywa. Ja lubię czytać pamiętniki i przemyślenia ludzi, a og oglądania obrazków mam pinterest. Co do reklamy bloga, to na pewno się opłaca - im więcej osób go zobaczy tym większa szansa na znalezienie stałych bywalców.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 12:58
Wiesz co możesz wykupić reklamę na FB czemu nie ale nie za 600zł jak tu gdzieś wyczytałem.
Skoro zarabiasz około tysiąca złotych to zainwestuj na przykład miesięcznie 200zł na reklamę. Może to nie jest dużo ale jakiś nowy ruch na pewno wygenerujesz
Cytuj
Odpowiedź