• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Unijne dofinansowanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2014 15:48
jest tyle tych programow, ze jak sie czlowiek postara to dostanie kase, gorzej te firme potem utrzymac, wtedy trzeba sie dopiero naglowkowac, zbey w miesiac nie upadla. Wiem bo dostalem 40 tys. w tamtym roku, kryzys mialem ogromny w grudniu, ale jakos to pokonalem. Okazalo sie ze otrzymanie pieniedzy bylo prosciutkie. Gorzej potem.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 16:48
Może pochwalisz się jak zdobyłeś dofinansowanie? Mi znane są tylko trzy sposoby. Dotacja z Urzędu pracy, z Unie Europejskiej lub kredyt w banku. W moim przypadku, żadna z tych opcji nie jest dostępna. Chętnie poznam dodatkowe pomysły na zdobycie pieniędzy na biznes:)
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 18:53
Nie wiem czy są jakieś inne sposoby na zdobycie pieniędzy na otwarcie firmy. No chyba, że sama będziesz odkładała pieniądze lub sprzedasz samochód... Innej opcji nie widzę. Chociaż mogę się mylić. Może znajdzie się ktoś kto doradzi ci gdzie jeszcze możesz szukać pieniędzy na DG.
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:50
o ja też chętnie dowiem sie w jaki sposób kolega dostał dofinansowanie? I to jeszcze pod koniec roku kiedy wszystkie możliwe finanse podobno już są rozłożone i o cokolwiek można starać sie dopiero po nowym roku. Wiem bo moja znajoma chce otworzyć działalność i ciągle każą przyjść jej za jakiś czas bo nie ma pieniędzy.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 1:03
No to jestem w szoku że ktoś może bezproblemowo dostać dofinansowanie .Jak mój znajomy zaczął się starać o dofinansowanie to myślał ze oszaleje .Najpierw ciągłe sprawdzanie kiedy będzie można składać potrzebne dokumenty ,jak w końcu trafił w odpowiednią " porę " ,to znów wymyślano że tego brakuje ,tamtego ,w każdym razie kupe zaświadczeń o nie zaleganiu z rożnymi opłatami .Nie powiem udało mu się ale to co przeszedł to koszmar .
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 10:29
Jak to pod koniec roku można zdobyć jakieś dofinansowanie ?.Z tego co się orjetuje na początku roku to jest jeszcze jakaś szansa ale później .A gdzie są takie proste procedury ,bo przecież żeby otrzymać dofinansowanie to jesteś tak prześwietlany że z czasem odechciewa się tych pieniędzy i jeszcze określają na co możesz przeznaczyć te pieniądze .
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:27
Zapytaj w urzędzie pracy tam co jakiś pojawiają się programy, w których można pozyskać dotację unijną, ale to wszystko trwa no i niestety kosztuje sporo stresów i pracy.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:36
Gość napisał
jest tyle tych programow, ze jak sie czlowiek postara to dostanie kase, gorzej te firme potem utrzymac, wtedy trzeba sie dopiero naglowkowac, zbey w miesiac nie upadla. Wiem bo dostalem 40 tys. w tamtym roku, kryzys mialem ogromny w grudniu, ale jakos to pokonalem. Okazalo sie ze otrzymanie pieniedzy bylo prosciutkie. Gorzej potem.


Możesz się podzielić z nami doświadczeniem? Jak udało Ci się zdobyć i w ogóle? Ja tak samo jak inni też słyszałam, że bardzo trudno jest zdobyć pieniądze, mój jeden znajomy nawet się nie dostał do programu z UP.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:11
teresa napisał
Jak to pod koniec roku można zdobyć jakieś dofinansowanie ?.Z tego co się orjetuje na początku roku to jest jeszcze jakaś szansa ale później .A gdzie są takie proste procedury ,bo przecież żeby otrzymać dofinansowanie to jesteś tak prześwietlany że z czasem odechciewa się tych pieniędzy i jeszcze określają na co możesz przeznaczyć te pieniądze .


A to nie jest tak, że ty musisz napisać na co je chcesz? Do tej pory chyba tak było z tego co wiem. jedynym ograniczeniem było to na co nie możesz ich wydać. No chyba ze coś się zmieniło a ja nie wiem.
Cytuj
Odpowiedź