• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inFakt - wasze opinie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin

Niezarejestrowani

14.4.2021 12:28
Czwarty miesiąc poznawania inFaktu. W poprzednich udawało się płacić VAT "kliknięciem" - przy wyliczonej kwocie jest "opłać", przenosi na stronę banku, formularz wypełniony (z użyciem zarejestrowanego w inFakcie konta firmowego), przelew ładnie poszedł. W poprzednim miesiącu nie udało się zejść z VATem poniżej 4kzł i nie ma już "opłać". Jest "zweryfikuj i opłać" - płaci się 9zł (bezzwrotnie) za dalszą przyjemność korzystania z płacenia VAT przez system inFaktu. 9zł w celu "weryfikacji". Tak, poprzednie przelewy na kilka tysięcy każdy ale mniej niż 4kzł nie "weryfikują" konta. Trzeba skasować dodatkowo 9zł. Taka niespodzianka. Polecam raczej przedłużać usługę co miesiąc niż ładować się w opłacenie od razu na rok - może kolejne niespodzianki wyjdą i któraś będzie tą jedną zbyt wiele...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.2.2023 12:37
Mam w Infakt księgowość dla swojej jednoosobowej działalności. Dobra cena i opinie mnie przekonały. Księgowa odbiera telefony, odpowiada na pytania. Polecam. Jakby ktoś chciał zniżkę to przysługuje wam rabat 10% korzystając z linku poniżej:

https://www.infakt.pl/polecam/kasia_szczotka
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.3.2023 10:22
Otworzyłem JDG z infaktem bez żadnego problemu z pełnym wsparciem. Aplikcja czytelna, księgowa zawsze pod telefonem która wszystko ogarnia, tyle mi wystarczy. Oszczędność czasu i wszystkie dokumenty zebrane w jednym miejscu. Jakby ktoś potrzebował 10% rabatu na start to z oficjalnego ma pod linkiem: https://www.infakt.pl/polecam/rabat-na-start
Cytuj
Michał

Niezarejestrowani

30.5.2023 7:45
Księgowość na spółek w inFakcie to tragedia. Przestrzegam wszystkich przed inFaktem. Jest to kołchoz księgowych o wątpliwej znajomości tematu. Być może ktoś fartem mógł trafić tam na dobrego księgowego. U mnie wyglądało to tak, że dostałem księgowego, jeszcze nie zaczął prowadzić mojej księgowości, a już zrezygnował. Następnie przypisano mi Panią, która:
- Nie umiała przeliczyć EUR na PLN i podawała niepoprawne kwoty zwrotów lub wypłat
- Księgowała faktury/zwroty podwójnie
- Zapominała wysłać dokumenty do ZUS (!!!)
- Zapominała zaksięgować faktury, które otrzymała
- Nie dotrzymywała terminów i po wielokrotnych przypomnieniach z mojej strony odwlekała terminy, tylko po to, żeby później przesłać coś robione na szybko oraz z błędami (!!!)
- itd.

Jeden wielki burdel. Musiałem wszystko sprawdzać po księgowej dwa razy, mimo że to zupełnie nie moja bajka. Dodatkowo, liczyłem, że w aplikacji będę miał na bieżąco wgląd do sytuacji finansowej firmy. Nic bardziej mylnego. Księgowi prowadzą księgowość w zewnętrznych programach, niepodłączonych do inFaktu. Czekam na podsumowanie przychodów i kosztów już 3 miesic. Po 4 miesiącach mordęgi przenoszę księgowość do firmy stacjonarnej. Przestrzegam!
Cytuj
Rafff

Niezarejestrowani

11.7.2023 10:06
Radzę się dobrze zastanowić bo nie jest tak kolorowo jak to przedstawiają. Pełno błędów (program naliczył w korekcie inną stawkę VAT niż powinna być i gdybym się nie zorientował to byłoby w plecy 600 zł bo księgowa nie sprawdza). Dopłaty za wszystko, włącznie z wystawieniem pita. NIE POLECAM
Cytuj
mickuc89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2023 16:06
polecam wpisać w google 'infakt sprytnafirma.pl', cała prawda tam, przynajmniej komentarzy nie filtrują
Cytuj
Odpowiedź