• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inFakt - wasze opinie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katarzyna

Niezarejestrowani

6.10.2015 10:40
Dwa lata temu założyłam firmę i od początku korzystam z księgowości inFakt. Program jest bardzo intuicyjny, nie mam najmniejszego problemu z samodzielnym prowadzeniem księgowości, a w razie wątpliwości mogę zawsze liczyć na opiekę i szybką, fachową pomoc Księgowych inFakt. Nie zamieniłabym inFaktu na żadne inne biuro księgowe. Polecam serdecznie!
Cytuj
Arkadiusz Wittke

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 11:17
Jesteśmy od kilku lat wiernym klientem INFAKT, i możemy z pełna odpowiedzialnością udzielić najlepszych referencji całemu zespołowi. Zarówno sama aplikacja, szybkość i przejrzystość interfejsu ale przede wszystkim profesjonalizm z jakim spotykamy się ze strony doradców zasługuję na naprawdę wielkie uznanie wśród przedsiębiorców.

Z poważaniem Maria Wittke
Cytuj
Mateusz

Niezarejestrowani

26.10.2015 20:03
Dołączam się do pozytywnych opinii na temat inFaktu. Korzystam z aplikacji już kilka lat bez żadnych problemów. Jest ciągle aktualizowana a doradcy służą fachową pomocą. Szczere polecam!
Cytuj
Patryk. M

Niezarejestrowani

28.6.2016 21:02
Nie polecam firmy Infakt. Jest to przykład tego, że polak polaka okrada. Powiedzieli mi, że mam 60 dni darmowych a później wybieram sobie pakiet. Pakiet wybrali za mnie za 180zł miesięcznie a nie zostawiłem im nawet 1 fv do wyliczenia. Ale okey, rozumiem to, ale dlaczego wybrali mi najdroższy pakiet? I jak wypowiedzieć umowę nie mogłem tego zrobić elektronicznie. (Przypadek?) Mało tego Pan powiedział mi, że już mi nic nie urośnie jak wypowiedzenie złożę, a tu dzisiaj do mnie dzwoni Pani i mówi, że okres wypowiedzenia jest 3 miesiące i za 3 miesiące muszę jeszcze zapłacić 180 zł/m czyli 540 zł przyt czym już 360 zapłaciłem wcześniej za usługe pakietu. Robią w konia jak tylko mogą. Także nie polecam.
Cytuj
JAin

Niezarejestrowani

3.8.2016 15:55
Z perspektywy byłego pracownika INFAKT mogę powiedzieć, że pozytywnie oceniam firmę, tj. zespół młodych ludzi, atmosferę w pracy, socjal i takie tam. Wiktor i Sebastian są ok;-) Minusem firmy jest tylko brak perspektyw rozwoju osobistego księgowego, a to dlatego że Infakt nie prowadzi pełnej księgowości tylko KPIR. Dla księgowego oznacza to brak rozwoju.
Cytuj
Radek

Niezarejestrowani

18.1.2017 22:52
UWAGA NA INFAKT!

W dniu 15-01-2017 korzystając z programu do księgowości "infakt" wygenerowałem i wydrukowałem deklarację pit-36l za 2016r. Zweryfikowałem ją po wydrukowaniu a następnie wysłałem do urzędu za pomocą wbudowanej funkcji elektronicznej wysyłki deklaracji autoryzowanej kwotą przychodu za 2015r.

Tymczasem w faktycznie wysłanym do urzędu przez "infakt" pliku xml zawarte są błędnie przeniesione pozycje z deklaracji. W wyniku tego deklaracja jest niepoprawna rachunkowo. O czym dowiedziałem się dopiero od urzędu skarbowego.

Pomoc techniczna programu przyznała się do błędu. Wszystkie deklaracje pit-36l za 2016r podatników korzystających z "infakt" są błędne.

UWAGA TERAZ: Tego samego dnia dostałem informację, że problem jest już poprawiony. Kilka godzin później wygenerowałem korektę, zajrzałem do XML i nadal to samo !!! Zmienił się tylko cel złożenia na korektę.

Wraz z wygaśnięciem mojego abonamentu "infakt" przenoszę księgowość do innego programu.
Cytuj
Małgorzata Szczepka inFakt

Niezarejestrowani

13.3.2017 11:47
Panie Radosławie, zgodnie z naszą korespondencją informujemy, że błąd został naprawiony 19 stycznia w czwartek. Dołożyliśmy wszelkich starań aby Klienci nie odczuli z tego powodu niedogodności. Skomunikowaliśmy się ze wszystkimi Klientami, których dotyczyła ta sytuacja. Wytłumaczyliśmy na czym polegał błąd i poinformowaliśmy w jaki sposób go naprawić - rozwiązaniem była ponowna wysyłka deklaracji za pośrednictwem naszej aplikacji. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.2.2020 13:12
Dzień dobry.
Ten podmiot udostępnia interaktywny link na każdej fakturze umożliwiający tzw. natychmiastowy przelew środków via BLUE MEDIA z Sopotu.
UWAGA!
Czekam już dwa miesiące, mój bank odsyła mnie z powiadomieniem o przestępstwie do prokuratury.
O pieniądzach nic nie wiadomo, choć zostały wysłane do tych podmiotów.
Zastanawiam się, jakim prawem inFakt pośredniczy w nieudolnym przekazywaniu pieniędzy posiłkując się podejrzanym podmiotem pobierającym prowizję?
Ostrzegam!
Cytuj
kasiak69

Niezarejestrowani

25.3.2020 13:41
Program jest ok, ale po sytuacji z błędnymi deklaracjami przerzuciliśmy się na Małą Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy zadowoleni. Na bieżąco aktualizacje, a mega program intuicyjny. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję...https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/mala-ksiegowosc
Cytuj
Patryk Ar

Niezarejestrowani

23.4.2020 18:04
Korzystałem z InFaktu, nie jest to najgorsze rozwiązanie, ale ja osobiście preferuję zlecić temat księgowania profesjonalistom, najlepiej znaleźć solidne biuro w swoim mieście, lub skorzystać z coraz popularniejszych usług księgowych online.

Osobiście jestem z 3miasta i polecam usługi Pani Adrianny z biura https://adaksieguje.pl/ Świetna terminowość i zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami ( a te się zmieniają w 2020 jak w kalejdoskopie, jakaś paranoja)
Cytuj
Odpowiedź