• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inFakt - wasze opinie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

19.7.2014 18:12
Chyba chodzi raczej o prowadzenie księgowości w firmie. Wiele firm korzysta z takich usług i zależy od ciebie często szukasz. Ja potrzebujesz czegoś do wystawiania faktur to jest wiele aplikacji w każdym mieście działa też kilka biur rachunkowych. Co zlecenia prowadzenia firmy to jest ot bardzo zły pomysł bo to ty masz się nauczyć, często na własnych błędach jak prowadzi się firmę.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:06
AudiMachina napisał
U mnie w pracy jest dużo osób na własnej działalności, bo po prostu więcej w ten sposób zarabiają - zakład płaci więcej za godzinę i w ogóle mimo ZUSów i innego papieringu wychodzą o wiele korzystniej niż osoby na etacie. Mój kolega znalazł sobie księgową która zajmuje się tym wszystkim za niego, i tez płaci jej niecałe 200 zł za miesiąc. Masny - to, że ktoś ma działalność nie znaczy, że czuje się ''ważny'', po prostu są przypadki, w których działalność bardziej się opłaca - np. właśnie pracując w zagranicznej firmie przemysłowej.


No cóż jeżeli chce skorzystać autor wątku z takiego rozwiązania niech korzysta, pytanie tylko co Ty będziesz robić w czasie gdy oni będą się zajmowali Twoją firmą? Pracujesz na etacie? Bo ja uważam, że jeżeli możesz sam prowadzić to ja bym sama prowadziła.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:54
A z jakiego powodu nie chcesz sam jej prowadzić? Bo wiesz firma niekoniecznie pokieruje działalnością tak jakbys ty to robił sam. Ja bym się ad tym zastanowił i chyba spróbował chociaż przez jakiś czas prowadzić ją samodzielnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 23:21
Czy ktoś z powyższych osób wogóle prowadzi swoją działalność? inFakt to biuro rachunkowe - takie od rozliczania faktur sprzedaży, zakupy, VAT, ZUS i PIT. Ale za nikogo firmy nie prowadzą! I chyba nie ma takiej firmy, która prowadzi jednoosobową działalność za ciebie.
Bardzo ciekawa oferta na koniec miesiąca dostajemy tylko informację o kwocie jaką należy zapłacić do odpowiedniego urzędu i z BANI. A w ciągu tych godzin, które trzebaby poświecić na rozliczenia można pracować dla klientów i zarabiać a nie bawić się w księgowego
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.3.2015 22:52
Zgadzam się z przedmówcą, my jesteśmy po to aby pracować, a nie bawić się w księgowych! Może niektórzy nie mają tyle czasu żeby bawić się w księgowego?! A pozatym jeśli tak świetnie wszyscy księgujecie to załóżcie sobie biura rachunkowe a nie działalności innego typu.
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 13:51
czesc, no coz ja tez jestem zwolenniczka wykorzystywania samodzielnych programów księgowych online. Od kiedy skończyło sie bieganie z papierami, uwiązanie czasowe i pojawiała się niezależność bo sama mogę sobie wszystko zrobić i od nikogo być uzależnioną zmieniłam swoje nastawienie.Wcześniej miałam księgowego w realu i trochę przez niego się zraziłam do oddawania swoich spraw w ręce jednej osoby. Teraz wprawdzie jedna osoba - ja, ale ze wsparciem sporego zaplecza specjalistów prowadzę swoje sprawy i mimo braku wiedzy na tematy ksiegowej na starcie cenię sobie po czasie takie rozwiązanie. Bo kto jak nie sam dopilnujesz swojego interesu najlepiej.
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 21:50
zapomniałam dodać że korzystam
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
ccc

Niezarejestrowani

12.4.2015 18:10
A co to za sztuka załozyć i zgłosić firme, każde biuro jest w stanie udzielic takiej pomocy, poza tym uważam ze nic nie zastapi kontaktów z ksiegowym, infakt to moloch, który nie dba o klienta tylko liczy na kase, zawsze tam gdzie ida na ilosc na łep spada jakosc.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 20:11
A w ogóle jest jakaś firma która poprowadzi działalność gospodarczą? I nie chodzi mi tu, co oczywiste o księgowość. W sumie to byłoby ciekawe, gdyby oczywiście mieć odpowiednie fundusze, że zakłada się działalność, ktoś na nas pracuje, a my tylko leżymy i czekamy na zyski. Ale to pewnie nie w naszym kraju, nie?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2015 21:47
ElżbietaMaj napisał
A w ogóle jest jakaś firma która poprowadzi działalność gospodarczą? I nie chodzi mi tu, co oczywiste o księgowość. W sumie to byłoby ciekawe, gdyby oczywiście mieć odpowiednie fundusze, że zakłada się działalność, ktoś na nas pracuje, a my tylko leżymy i czekamy na zyski. Ale to pewnie nie w naszym kraju, nie?

A to w innym tak można? ;D
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź