• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inFakt - wasze opinie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:21
Ja na Twoim miejscu jednak zdecydowałbym sie na samodzielne prowadzenie działalności. Skoro już chcesz być "ważny" i mieć własną działalność to musisz tez potrić nią zarządzac. Co to za sens mieć firmę ale jej nie prowadzić tylko zlecić to komuś
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:37
No właśnie, ja też tego nie rozumiem... Jaki jest sens w zakładaniu działalności skoro nie będziesz jej sam prowadził? A co jeśli firma, która będzie prowadziła Twoją firmę upadnie? Wtedy ty też zamkniesz DG bo nie będziesz wiedział jak ją prowadzić? Dla mnie to trochę nieprzemyślane.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:53
Ja nie rozumiem tego jak osoba ktora chce mieć własną działalność gospodarczą nie chce jej prowadzić. Ja wiem ze fajnie jest miec wiecej kasy ale trzeba też czasem użyc mózgu i posiedzieć troche nad papierami.
Cytuj
Halszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:30
Pierwszy raz słysze o takich firmach, które proponują usługę prowadzenia za Ciebie Twojej działaności gospodarczej. Jak dla mnie to jest bez sensu decyzja, nie podejmuj jej, bo bedziesz bardzo załować. Lepiej sam doszkól się na ten temat i nie wynajmuj takiej firmy, tylko sam sie tym zajmij.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:02
To na pewno wielka wygoda bo oddajesz wszystko w ręce specjalistów i nie obchodzi Cię nic. Jednak jeśli potrafiłbyś sobie poradzić z założeniem własnej działalności co wbrew pozorom nie jest takie trudne, to później w razie nie radzenia sobie z papierkową robotą możesz zatrudnić kogoś kto Ci w tym pomoże i będzie Ci łatwiej. A puki co działaj sam. I wierz mi dobrze na tym wyjdziesz bo sam się też dużo nauczysz. Co do inFakt nie mogę Ci pomóc bo tej konkretnej firmy nie znam. Wiem na jakich zasadach pracują ale nie mogę wypowiadać się co do firmy z którą nie miałem do czynienia.
Wypowiedź została zmieniona przez: bedlam 2.7.2014 15:05
Cytuj
Syla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:52
słyszałam ,ze takie firmy to jest pic na wodę fotomontaż. Podobno takie firmy prowadzą firmy w sposób bardzo sredni, w senie nie wywiązują sie do konca ze swoich planów i zamierzeń, które zostały zawarte w umowach. Bez sensu pomysł.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 19:29
U mnie w pracy jest dużo osób na własnej działalności, bo po prostu więcej w ten sposób zarabiają - zakład płaci więcej za godzinę i w ogóle mimo ZUSów i innego papieringu wychodzą o wiele korzystniej niż osoby na etacie. Mój kolega znalazł sobie księgową która zajmuje się tym wszystkim za niego, i tez płaci jej niecałe 200 zł za miesiąc. Masny - to, że ktoś ma działalność nie znaczy, że czuje się ''ważny'', po prostu są przypadki, w których działalność bardziej się opłaca - np. właśnie pracując w zagranicznej firmie przemysłowej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:31
Z tego co widze to wiekoszość z Was z całym szacunkiem ale nie rozumie jak robic biznes, prowadzenie DG to nie to samo co robienie biznesu i zarabianie pieniedzy... jak ktos chce skorzystac z porady firmy trzeciej to dobrze o nim swiadczy bo on sie skupia na robieniu biznesu a nie na papierach i ksiegowaniu... warto rozmawiac z ksiegowa i znac przepisy ale nie trzeba siedziec i samemu "klepać" fakutr i zastanawiac sie nad optymalizacja zamiast robic prawdziwy biznes. Jestem ciekawy firmy Infakt wiec jak ktos korzystac to prosba o opinie. Pozdr
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:08
Nie miałam do czynienia z tą firmą raczej jedynie księgowość miejscowa. nie wiem czy nie bałabym się korzystać z tak ważnych dla firmy usług zdalnie, ale świat idzie na przód a zdalne usługi kosztują mniej, więc może warto spróbować. Przecież można chyba skorzystać z usług na próbę np. przez miesiąc i się rozeznać, a sam koszt 200 zł to nie jest chyba wygórowana kwota za księgowość. Jak napisał ktoś wyżej, właściciel firmy nie musi być księgowym, od tego ma ludzi.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:14
prosze was chyba wieksozsc tutaj to siedzi na cieplych etatkach i nie ma pojecia jak wyglada prawdziwe zycie.. po to jest outsorucing zeby zarabiac a nie bawic sie w podbijanie pieczątek..
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź