• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Filtr w google brak strony w wynikach jak to naprawić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 11:17
Moja strona zniknęła z wyszukiwarki google. Podejrzewam, że to wszystko przez filtr google. Nie znam się na tym za bardzo i nie wiem co mam robić. Przez tą sytuację mój internetowy sklep traci klientów. Znacie jakieś sposoby na przywrócenie strony? Będę wdzięczny za pomoc!
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:15
Niestety nie znam się za bardzo na pozycjonowaniu, więc nie pomogę. Na Twoim miejscu poprosiłbym o pomoc firmę, która się tym zajmuje (np. filtrgoogle.pl), na pewno Ci pomogą przywrócić stronę. Chociaż słyszałem, że może to być czasochłonne.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:17
A nie szukałeś jakiejś firmy ktora mogła by Ci w tym pomóc? Bo mam wrażanie że sam to raczej nic nie zdziałasz. A szkoda to tak zostawić skoro prowadzisz sklep internetowy bo w ten sposób niestety ale tracisz klientów.
Cytuj
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:01
Podobno sa takie strony,ktore google sam udostepnia i przez nie mozna dodac swoja strone do googli, ale nie wiem czy czasem nie chca za to pieniedzy . Musisz poszukac, bo jak ja dodawalam to nie trzeba bylo, ale to bylo dawno i teraz nie wiem.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:01
Ciekawe dlaczego tak sie stało. Może to nie przez filtry google, tylko przez to ze Twoja strona popełniła jakies wykroczenie lub cos niezgodnego z regulaminem google i zostałeś zdegradowany. Moze napisz do nich lub skontaktuj sie z nimi telefonicznie.
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:01
Ciekawe dlaczego tak sie stało. Może to nie przez filtry google, tylko przez to ze Twoja strona popełniła jakies wykroczenie lub cos niezgodnego z regulaminem google i zostałeś zdegradowany. Moze napisz do nich lub skontaktuj sie z nimi telefonicznie.
Cytuj
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 20:18
Pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji. Niestety nie umiem Ci pomóc, ale może warto skontaktować się z ekipą google, bądź jak podpowiadają moi poprzednicy skontaktuj się ze specjalistami.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:25
Wydaje mi się, że google nałożyło na ciebie karę i dlatego Twojej strony nigdzie nie ma. Niestety będzie ci ciężko przywrócić stronę. Sam na pewno tego nie dokonasz więc radzę ci już zawczasu poszukać firmy, która się na tym zna. Zlecałeś komuś pozycjonowani czy robiłeś to na własną rękę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 11:13
Zlec komus zeby sie zajal tym. Pozycjonowanie to ważna sprawa i ludzie na prawde potrafia działać w tej dziedzinie cuda. A wiadomo im wyzej w googlach tym wyższe zyski.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:56
Najlepiej gdybyś wynajął sobie dobrą firmę, która zajmuje się pozycjonowaniem i przedstawił im swój problem. Powinni sprawnie i szybko Ci pomóc tak abyś już dłużej nie tracił klientów. Polityka google często się zmienia więc warto z taką firmą współpracować bo oni zawsze są na bieżąco.
Cytuj
Odpowiedź