• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Feromony w biznesie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adrian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2022 14:43
Sam od jakiegoś czasu prowadzę swoją działalność gospodarczą. Obecnie jestem na etapie pozyskiwania klientów na moje produkty. Wymagać to będzie ode mnie wielu spotkań z kontrahentami w celu przedstawienia oferty (absolutnie nie ma to do czynienia z akwizycją ale będzie to po prostu proponowanie produktów właścicielom innych biznesów), W jednym podręczniku wyczytałem, że działanie feromonów potrafi nastawić o wiele lepiej do nas drugą osobę. Może ktos z Was kiedyś takich zapachów próbował i napisze czy ma to wiele do czynienia jeśli chodzi o real? Dodam, ze należę do osob dość nieśmiałych ale będę musiał się przełamać.
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2022 13:13
Na podniesienie swojej pewności siebie polecam Pheromone essence, na zaufanie klientów dobre będą Love Desire, których w sumie sam ostatnio codziennie używam jako standardowego zapachu, bo nie dość, ze podoba się innym, ale również sam zapach podoba się mi. I jak na cenę to trzymają się bardzo dobrze (podobają się nie tylko płci przeciwnej ale również i mężczyznom, a wiadomo, że jak się ładnie pachnie to podejście tej drugiej osoby jest o wiele lepsze). Nie licz na to jednak, ze taki zapach zrobi za Ciebie wszystko. Sprzedaż to trudny dział i dobrze jakbyś miał jakieś podstawy negocjacji.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2022 13:41
Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy dla podniesienia efektów feromonów można je mieszać?
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2022 13:19
Można, ale to wyższa szkoła jazdy, tak więc jeśli jeszcze nigdy feromonów nie używałeś, to uważałbym z tym i raczej na począku wypróbowałbym bezpiecznie jakiś jeden rodzaj. Nawet z pojedynczymi nie powinno się na początku przesadzać, takie pheromone essence są bardzo skoncentrowane (co widać zresztą po ich cenie), tak więc jedna kropla, no maksymalnie dwie będzie zupełnie wystarczające. Potem ewentualnie możesz zwiększać dawkę. Zresztą jak zamówisz sobie to możesz w sklepie dopytać się czy nie możesz dostać próbki innych. Trzeba przetestować jak to się zgrywa z Twoją skórą i sam musisz przetestować jak działa na innych.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2022 9:37
A jeśli chodzi o mieszanie ze standardowymi perfumami?
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2022 11:42
Pheromone essence jak najbardziej mozna, bo są bezzapachowe i w sumie do takich mieszanek dedykowane. Love&Desire nie polecam, bo maja mocny zapach i nie wiem co by z takiej mieszanki wyszło. Sa to perfumy same w sobie, tyle, że z domieszką feromonów.
Cytuj
Odpowiedź