• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Czy pracując w domu mogę sobie odliczyć prąd itd?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:13
lilka no dotacje na materiały juz sie skonczyly i raczej nie wrocą. jesli chodzi o prąd to ja sama pracuje w domu i nie wiem dlaczego miałabym tego nie odliczać? nie wiem z czym macie problem? wiecie siedziec przy kompie i grac w pierdoły a pracować i zarabiać na tym to sa dwie rozne rzeczy...
Cytuj
be free like a child
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:13
Możesz sobie odliczyć pod warunkiem, że umowa z prądu jest podpisana na Twoje dane. Generalnie wszystkie rachunki, które pozwalają CI uzyskać przychód można sobie wpisywać jako koszty.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:22
tez myslalam o tym zeby odliczyc sobie prad ale szczerze biorac pod uwage powierzchnie biura w moim domu to sie to nie opłaca wiecej sie ochodzisz przy załatwianiu papierow niz to rzeczywiscie warte :)
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:33
ania napisał
tez myslalam o tym zeby odliczyc sobie prad ale szczerze biorac pod uwage powierzchnie biura w moim domu to sie to nie opłaca wiecej sie ochodzisz przy załatwianiu papierow niz to rzeczywiscie warte :)


A w jaki sposób to wyliczają? Powierzchnia całego mieszkania czy pomieszczenia, w którym pracujesz? Bo jeżeli tak no to wiadomo, że nie będzie to duża kwota do odliczenia. Gdyby dało radę całe mieszkanie to byłoby super. Ja sama nie odliczam prądu ale może czas zacząć.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:44
No to pewnie. Jeżeli pracujesz w domu możesz śmiało dołożyć rachunki za prąd do działalności. Ja też planuję to w końcu zrobić ale jeszcze do tego nie doszłam. 550zł to zawsze kwota którą i tak płacisz a będzie ci się odliczać od przychodu.
Cytuj
Odpowiedź