• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Doradztwo kredytowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karmazyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2022 23:25
Zastanawiam się na, ile opłacalne jest korzystanie z usług doradcy kredytowego. Zastanawiam się nad wzięciem kredytu, ale szukam jakiegoś rozwiązania, abym nie musiał biegać od banku do banku itp. Na co zwrócić uwagę przy wyborze dorady?
Cytuj
Oliwia86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.6.2022 10:34
Nie zawsze samodzielne szukanie równa się oszczędność. Człowiek traci dużo czasu i energii na bieganie po bankach. Nie lepiej pójść do doradcy kredytowego i mieć wszystko w jednym miejscu? Poza tym banki i ich ukryte koszty mnie przerażają. Ja skorzystałam z firmy Afimo. Dzięki nim czułam się pewniej i bezpieczniej. Pan Maciej dokładnie wytłumaczył mi każdą pozycję na umowie przed jej podpisaniem
Wypowiedź została zmieniona przez: Oliwia86 7.6.2022 10:34
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2022 16:50
Jak dla mnie powinieneś z oferty firmy Motty. Specjalizuje się ona bowiem w udzielaniu kredytów POlakom w Norwegii.
Cytuj
elzbietagruszka77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2022 19:16
Ja skorzystałam z takiej pomocy w 2020 roku kiedy chciałam "poukładać" moje finanse i zainwestować, ale nie wiedziałam w co. Na domiar złego pojawił się wtedy COVID i byłam bezradna, dlatego skorzystałam z pomocy doradcy. Szukałam przez internet, patrzyłam na opinię i odległość. Wybrałam chyba dobrze, bo mój doradca dokładnie omówił ze mną moje oszczędności, zrobił ze mną portfel inwestycyjny i dobrze doradził (dobrze bo po 2 latach te oszczędności zaczynają się mnożyć)
Cytuj
Margaretka777

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2022 10:26
Warto korzystac z takiego doradztwa. Ważne tylko by znaleźć dobrego doradce.
Cytuj
Odpowiedź