• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

BIZnest Konto dla przedsiębiorców w Nest Banku - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bramka8

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2017 11:58
Co sądzicie o koncie firmowym bizNEST w Nest Banku? Warunki użytkowania konta są naprawdę dobre:

0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
0 zł za użytkowanie karty debetowej,
0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Polsce,
0 zł za internetowe przelewy Elixir (w tym do ZUS i US),
0 zł za internetowe przelewy SEPA,
0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać 300 zł premii na start w formie karty podarunkowej na stacje Orlen. Promocja opisana jest na blogu: jakdorobic.com/nest-bank-biznest-konto-za-bezwarunkowe-0-zl-oraz-300-zl-premii-na-karcie-podarunkowej-orlen/
Cytuj
Freelancer

Niezarejestrowani

17.2.2017 21:27
Mam konto w tym Banku. Nic mnie nie kosztuje, przelewy za darmo, wypłaty z bankomatu tez. Nic tylko zajmować się firma😉😉
Cytuj
kulekai333

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2017 10:57
Profesjonalna Kancelaria z doświadczeniem odzyska Twoje pieniadze z polisolokat czyli polis na życie z funduszem kapitałowym wraz z odsetkami które miały być dla Ciebie zabezpieczeniem na przyszłość a stały się pożywką dla chciwych pośredników.
Jeżeli TY bądź ktoś z twojej rodziny lub znajomych stracił pieniądze na opłacie likwidacyjnej lub chce zrezygnować z polisy może je odzyskać!!!

Skandia, Aegon, OpenLife, Generali, AXA, AVIVA, TU Europa, Warta, Uniqa, PKO Ubezpieczenia (dawniej Nordea), PZU, Ergo Hestia, MetLife, Allianz, Nationale Nederlanden (dawniej ING), Compensa, Pramerica.

Jeżeli miałeś produkt z wyżej wymienionych firm padłeś ofiarą nieuczciwej sprzedaży lub zostałeś po prostu oszukany napisz na: odpolisowani@gmail.com podaj swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem:
https://goo.gl/forms/nwJorfFGSaVv7biC2
Nie ma dla nas znaczenia czy polisolokata została zamknięta czy też dalej wpłacane są na nią środki pieniężne. Nie pobieramy opłat wstępnych, działamy na terenie całej Polski.

Aby nie być gołosłownym na podanego przez osobę zainteresowaną maila prześlemy skan wyroku sądowego przeciwko jednemu z najbardziej rozpoznawalnych ubezpieczycieli na rynku.
Pozew zbiorowy niesie za sobą duże ryzyko. Przykładowo na 100 osób, wystarczy żeby jedna nie miała kompletu dokumentów, a cała sprawa odkłada się w czasie,
co z kolei powoduje, że sprawa przeciąga się nawet do kilku lat. Pozew indywidualny, który Państwu proponujemy, jest tego przeciwieństwem. Sprawa trwa 3-6 miesięcy, a ryzyko ponosi Kancelaria.
Cytuj
Maja5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2017 21:30
To konto faktycznie wygląda zachęcająco, ale wydaje mi się, że to oferta dla osób indywidualnych. Warto przyjrzeć się też innym kontom wybierając dla firmy. Na stronie: http://companyaccounts.pl/
jest dużo ciekawych informacji dla przedsiębiorców. Również o wyborze konta dla firmy. Wbrew pozorom to nie takie proste. Dlatego warto poszukać informacji na ten temat, przed podjęciem decyzji.
Wypowiedź została zmieniona przez: Maja5 20.3.2017 21:32
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2017 16:09
Jeśli ktoś z was ma jakieś pytania co do tej oferty zapraszam do pisania, myślę że mogę udzielić informacji :)
Cytuj
Niezależny Doradca

www.artursarnecki.eu
Napisz: kontakt@artursarnecki.eu
Zadzwoń 574 443 483
opiekunnestbank

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2019 20:00
Szanowni Państwo, zachęcam do założenia konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź