• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy otworzyć firme?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 9:24
ważne jest nie tylko czy internetowa, czy stacjonarna ale też jakiego rodzaju usługi czy artykuły oferuje, bo jak ktoś wyżej pisał raczej nie ma sensu zaczynać np sklepu z kurtkami zimowymi latem albo ogródka piwnego zimą. chociaż mimo wszystko zakładałabym działalność na początku roku i liczyła na dotacje.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:20
Słońce napisał
ważne jest nie tylko czy internetowa, czy stacjonarna ale też jakiego rodzaju usługi czy artykuły oferuje, bo jak ktoś wyżej pisał raczej nie ma sensu zaczynać np sklepu z kurtkami zimowymi latem albo ogródka piwnego zimą. chociaż mimo wszystko zakładałabym działalność na początku roku i liczyła na dotacje.


Tak jak już pisałam na początku roku nie ma sensu zakładać dotacji, jak już coś to w marcu, kwietniu nie wcześniej. Uwierzcie mi, że naprawdę wtedy wszystko stoi. Przynajmniej w mojej branży.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:47
Nie na początku i nie na końcu. Nigdy. To są dwie beznadziejne daty na jakie można trafić w handlu. Albo środek roku albo marzec kwiecień. Ja swoją działalność otwierałam pod koniec i to była beznadziejna data.
Cytuj
Odpowiedź